Skocz do zawartości

2 x Helix C-Four, Helix DSP, FiiO M11 lub Alfa Romeo 159 1.9 JTD (2008) z kompletnym audio (Helix, Scan-Speak, itp.)


khazar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat będę uzupełniał z czasem o zdjęcia, itp.

 

Sprzedam najchętniej cały samóchód z kompletnym i dobrze brzmiącym audio - ale jeżeli nie znajdzie się kupiec, który będzie chciał go kupić w tej konfiguracji, to samochód sprzedam bez audio, a wtedy osobno na sprzedaż pójdzie sprzęt w świetnym stanie:

 

Helix C-Four - 3000 zł za szt. (mam dwie sztuki) - pudełko, faktura zakupu, itp. (zdjęcia dołącze jak tylko je zrobię)

Helix DSP Pro MK2 + HEC BT - 2000 zł - pudełka, zakupiony nowy w Audiomanufaktura (zdjęcia dołącze jak tylko je zrobię)

FiiO M11 - 1500 zł, na sprzedaż od ręki - bardzo dobry stan
https://www.olx.pl/d/oferta/fiio-m11-odtwarzacz-hi-res-dap-bardzo-dobry-stan-aptx-hd-ldac-CID99-IDYKQuf.html?bs=olx_pro_listing&isPreviewActive=0&sliderIndex=0

 

Alfa Romeo 159, SW, rocznik 2008, 1.9 JTD 120 KM, przebieg 315k km, czarna, czerwone skóry, jestem jej właścicielem od 8 lat

Cena bez audio: 12 000 zł

Cena z audio: 22 000 zł

 

Lista sprzętu w samochodzie:

2 x Helix C-Four 

Helix DSP Pro MK2

Scan-Speak D3004/602010 

Scan Speak 10F

Micro Precision MP 5.16 MK2

Scan Speak 30W (w skrzyni zamkniętej wykonanej w Audiomanufaktura)

Estetyczna zabudowa bagażnika (podwójne dno, ładnie poprowadzone przewody, itp.)

Wygłuszenie: drzwi przednie, dach, podłoga bagażnika, klapa bagażnika

Przewody głośnikowe: Melodika Gunmetal

Przewódy prądowe: 50 mm OFC, rozdzielacz Audison

 

Co robiłem samodzielnie w samochodzie?

Rozciągnięcie kabli głośnikowych i głównego prądowego, wygłuszenie dachu, bagażnika i klapy

 

Co robił Michał (Audiomanufaktura)?

Przednie drzwi (poprawa wygłuszenia i instalacja wooferów na wykonanych przez niego dystansach), instalacja i ukierunkowanie głośników średniotonowych i wysokotonowych, bagażnik (zabudowa, okablowanie, montaż, uporządkowanie wszystkiego), strojenie wstępne i finalne sprzętu.

 

Czyli w zasadzie wszystkie ważne aspekty są spod ręki Michała, ja tylko pociągnąłem kable do bagażnika.

 

Zdjęcia instalacji:

http://www.audiomanufaktura.pl/article/144/alfa-romeo-159

 

Więcej zdjęć dodam z czasem, jak je po prostu zrobię. Nie mam parcia na szybką sprzedaż, to raczej rozeznanie czy będzie w ogóle zainteresowanie - jeżeli ktoś się znajdzie zdecydowany to spoko, możemy dobić targu, a jak nie będzie zainteresowanych to ten samochód może sobie stać dalej w garażu (jeżdżę nim bardzo rzadko, na codzień mam po prostu inny samochód), nie muszę go sprzedawać, dodatkowe 10-20k w moim życiu nic nie zmieni 🙂

 

Kontakt: PW lub telefon jest podany w ogłoszeniu FiiO na OLX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lista sprzętu, którą wymieniłem powyżej jest do zakupu z całym samochodem, nie rozbieram instalacji na części poza ewentualną sprzedażą wzmacniaczy i DSP. Ale w pierwszej kolejności chcę sprzedać samochód z całością sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...