Skocz do zawartości

Podłączenie kabli we wzmacniaczu PIONEER GM-D1004/Rozszyfrowanie instrukcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z podłączeniem orginalnej wiązki głośników oraz zasilania z kostki iso do wzmacniacza wspomnianego w tytule.To jaki kolor ma kabel głosnika np przedniego to ogarne jednak nasuwa sie kilka pytań:

1.czy moge zostawić głośniki z tyłu podłączone do radia pioneer sph-10bt a przód do wzmacniacza i czy to będzie wyszstko razem współgrać.
2.jak połączyć/ustawić wzmacniacz tak aby dostarczał on 90w na lewy głośnik oraz prawy, co ważne głosniki które mam czyli musway me6.2c 100w RMS 3ohm nie miały w zestawie zwrotnic tylko filtry więc mój mózg łapie errora i nie wiem czy musze dokupić zrowtnice czy zostawić tak jak są podłaczone(poprostu połączyłem kable wysokotonowych z wooferami do kabla głosnikowego)

3.czy orginalne kable głośnikowe wytrzymają taką moc.

Z potrzebnych dla was informacji to wiem że kabel zasilania radia podaje 15 amperów.

4.Co zaznaczyć na wzmacniaczu HPF,LPF czy OFF (nie mam zamiaru wrzucać tam subwoffera tylko wysokotonowy i woofer)

Dołączam do posta najważniejsze zdjęcia instrukcji które powinny w zupełności wystarczyć jednak jeśli to nie wystarczy to prosze napisać w odpowiedzi jakich informacji powinienem jeszcze udzelić, podam też link do intrukcji jeśli chcielibyście sami wyszukać czegoś: https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/pioneer/gm-d1004/instrukcja?p=5

 

4.png

3.png

2.png

1.png

wzmacniacz3.png

wzmacniacz2.png

wzmacniacz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...