Skocz do zawartości

Ubezpieczenie sprzętu


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba miec AC i rachunki na zakupiony sprzet

pytałem się kiedyś i jest tak, że podajesz jakie masz klocki na ile je wyceniasz i od łącznej kwoty ubezpieczenie wynosi 10%, czyli jak sprzet masz za 10tys PLN to składka 1000zł, czyli dalej składka wynosi 10% wartości sprzetu

Możesz podać, że buszmeny Cię kosztowały 5tys zł, ale jak je ukradną, to ubezpieczalnia wypłaci równowartość rynkową tych głośnikow lub jak takich nie ma to podobnych klasowo.

Podobnie mam ubezpeczone rzeczy w chacie od kradzieży i nie musze pokazywac rachunkow, tylko ubezpieczalnia ma liste co ubezpieczyłem i na jaka wartość.

Co do musu AC, to nie pytałem, bo mam pełne AC, ale w końcu AC jest na auto a my ubezpieczamy sprzet dodatkowy auta, wiec to jest jakby dodatkowe ubezpieczenie.

Generalnie lepiej aby nic nie ukradli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejzewam ze bez rachunkow dalo by sie ubezpieczyc i wycenic, ale ciekawe jak by bylo z wyplata odszkodowania i oszacowaniem strat, oczywiscie ubezpieczalnia by nie byla na tym stratna..... tak samo jak ci samochod podprowadza <odpukac> to max chyba 80% wartosci wyplacaja (od kwoty ubezpieczenia)

 

tak mysle ze bez rachunku powiesz ze wzmacniacz jest warty 2000zl a jak go ukradna i pojdziesz do ubezpieczalni to powiedza "panie 500zl ten stary wzmacniacz byl wart i 200 szyba" :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...