Skocz do zawartości

Megane 2 cabrio - zestawienie komponentów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gromadzę na wiosnę sprzęt car audio.

Do tej pory posiadam

- radio zamontowane już Kenwood BT61U

- głośniki jeszcze w pudełku na przód u-dimension el comp 6 165mm ( drzwi będę dostosowywał z 13cm na 16cm, wszystko już czeka na montaż)

- wzmacniacz jeszcze w pudełku Kenwood XH401-4

- do zamontowania maty na zewnętrzne i wewnętrzne poszycie drzwi od Bitmat oraz piankę na wewnętrzną stronę tapicerki.

- przewodów jeszcze brak ( zastanawiam się co wybrać żeby nie zrujnowało kieszeni)

- suba z racji małej przestrzeni po złożeniu dachu nie brałem na razie pod uwagę.

Pomyślałem sobie że może dokupiłbym jakieś średniaki i zamontował  wraz w tweeterami w słupki. I tu pytanie, jakie śrerniaki można by dołożyć do tych El compów i czy na taki trójdrożny zestaw nada sie posiadany wzmacniacz?

Co myślicie, co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem El-compy i nie polecam tego zestawu. Ten Kenwood nie ma aktywnej zwrotnicy bez niej udim gra średnio, szkoda kasy jak chcesz uderzyć w 3-way. Na twoim miejscu oddałbym te udimy i odrazu kupił cały zestaw trójdrożny. Wyjdzie lepiej niż zamawiać zwrotnicę pod średnie głośniki. Ewentualnie możesz pomyśleć nad 16,5 cm wooferami które grają bardzo mocno basem, podpiąć je pod 2 kanału a jako średniak i tweeter wykorzystać albo zestaw z 10 cm wooferem albo coax 10 cm. Cięcie między wooferem a średniakiem zrealizujesz na wzmacniaczu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...