Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Leona


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Chcialbym prosic o porade w wyborze wzmaczniacza do mojego auta.

Poki co, w seryjnym zestawie Beats ( 9 glosnikow + sub) zostaly wymienione glosniki na:

Przod : Alpine s2-s80c

Tyl: Alpine s2-s65

Centralny: Audio System EX80SQ Evo2

Narazie nie planuje wymiany suba ale fajnie by byl jakis zapas w wzmacniaczu gdyby mnie naszla taka mysl

Muzyki slucham glownie przez BT.

W warsztacie, w ktorym wymienianio mi glosniki, polecaja: Match UP10DSP (4599 PLN)+ modul BT (599 PLN) + strojenie (1200 PLN)

 

Nie ukrywam, ze jest to dla mnie sporo, szczegolnie oplata za strojenie bo chcialem sie zamknac max w 4500 PLN

 

Dzieki i pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu to się nie wypowiem, bo nie znam się na wzmacniaczach z DSP, ale jeśli chodzi o strojenie to ja bym go nie brał od razu. 

 

Zapoznaj się z instrukcją, zobacz jak wygląda interfejs DSP, poczytaj co dana funkcja robi. Wbrew pozorom, nie jest to jakieś mega trudne a jeżeli chcesz mieć to ustawione dla siebie, nie na jakieś zawody itd to sam spokojnie dasz sobie radę. Dzięki temu zaoszczędzisz 1200 za strojenie...

 

Swoją drogą nie wiem, czy to normalna cena ale dla mnie kosmos. Jeszcze nie wiadomo czy facet rzeczywiście zna się na tym, bo coś tam poklikać żeby było w miarę spoko to każdy umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

W zasadzie zapomnialem o istotnym pytaniu.

Czy 8-kanalowy wzmacniacz bedzie wystarczajacy czy musze szukac min. 10 kanalowego?

Cenowo wpadl mi w oko Alpine PDP-E802 - juz z BT wiec ewentualnie zaoszczedzone pieniadze wolalbym wydac w wygluszenie nadkoli bo fabryczne wygluszenie nie istnieje w tym aucie niestety (drzwi juz mam wygluszone)

 

Co do ceny za strojenie to mi szczeka opadla ale gosc twierdzi ze oni to robia 2 dni za pomoca specjalnych mikrofonow...

Tak czy siak brzmi to dla mnie jak overkill dlatego wolalem sie upewnic czy to jest normalne :)

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...