Skocz do zawartości

Jakie radio 1/2 din do około 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zmieniłem auto i ponawiam pytanie.

Szukam radio 1/2 din używane lub nowe. Autko to ford focus mk2 fl 2010 hatchback.

W poprzednim aucie miałem: KENWOOD DPX-M3100BT z polecenia, lecz słaba była jakość dźwięku muzyki po bluetooth, rzadko z tej funkcji korzystam, ale było to odczuwalne.

 

Moje wymagania:

-wejście usb;

-bluetooth;

-zestaw głośnomówiący po bluetooth (mikrofon);

-cd mile widziane, choć nie jest to konieczność;

-jak najlepsza jakość dźwięku w stosunku cena, a jakość pod przyszłe głośniki;

-wyświetlanie tytułów utworów;

-najważniejsze: możliwość odtwarzania muzyki z pendrive, ale mając możliwość wyboru kawałków z folderów. Chce uniknąć wożenia kilku pendrivów z osobnym gatunkiem muzycznym.

Jeśli chodzi o muzykę to przeróżna: od trance, dance, rock, a kończąc na rapie.

 

Dodatkowo może ktoś poleci głośniki w kwocie do 500 zł: wymiar 165 mm. Warto wygłuszać drzwi, może ktoś posiada takie autko i się wypowie?

 

Budżet: +/- 500 zł,. wiadomo im taniej tym więcej przeznaczę w przyszłości na lepsze głośniki 1f642.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.11.2023 o 08:08, Jankus napisał:

To trzeba szukać, rok temu to były 2 albo 3 sztuki. Kwestia czasu a się pojawią. Ja tak szukałem UTE92 albo CDE193

Cześć, a co w przypadku dołożenia kasy, wpadło mi w oko takie: SONY XAV-AX1000, ewentualnie XAV-AX1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...