Skocz do zawartości

Windows XP Pro SP3 czy Vista Ultimate


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś ma marnego kompa to xp. ja mam viste już hoho i sobie chwalę, ale tylko z sp1.

 

A g.... !!

Nigdzie nie jest to napisane, że jak się ma nowego kompa to musi być Vista.

Za ch.... nie zainstalowałbym tego Windowsa nawet na najmocniejszym kompie !

Wolałbym poczekać na nowego Win7 lub zrobić tak jak mam teraz, czyli XP Pro plus Linux Mandriva.

Wcale ten system nie wyciągnie Ci maxa z super zajebistego kompa.

Wystarczy się trochę pobawić i na zwykłym XP i zajebistym sprzęcie będzie mi lepiej wszystko działać niż na tym badziewiu Viscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzi trochę. ludzie narzekali i narzekają w większości na Vistę bo mają marne kompy i się im niemiłosiernie zcina.

ja mam ją już około 1,5 roku i działa stabilnie i szybko, z sp1 hula mi lepiej jak xp i jak dla mnie jest wygodniejsza, bo zawiera sterowniki do większości rzeczy które do kompa podpinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie Linuxa Mandrive' date=' ona jest darmowa, a żaden pierd...... wirus się nie chyci.

Dlaczego ? A dlatego, że jeszcze żaden hakier nie sforsował "zapory" tego Linuxa :hyhy:[/quote']

 

 

:]:D:D:D lepszych jaj to ja dawno nie widzialem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif na mandrive nie ma za duzo wirusow tylko dlatego ze linux generalnie ma za maly udzial w rynku wiec tworzenie aplikacji szkodliwych jest po prostu nieoplacalne

ymi distro to mandriva jest dziurawa :D i mulasta [;

 

po chuj mi mieć 4GB ramu jak mi go XP nie obsłuży?

 

True true, ale 95% ludzi ktorzy maja XP maja raptem 2GB RAMu :P

 

 

Obecnie jedyna sensowna migracja to na 7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam osobiscie i w pracy od kiedy sie pojawila win 7 i napewno nie wroce do xp.

od okolo tygodnia instaluje w pracy finalne win 7 home premium, professional i ultimate narazie wersja 32 bity i zero problemow.

 

win 7 obchodzi sie duzo rozsadniej z ramem niz vista. na skromym konfigu typu dual core i 2 gb ramu smiga fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy do czego tego zamierzamy uzywac.Obecnie dla zyklego uzytkownika 64bitowe systemy nie daja jakis szczegolnych korzysci, softu 64bitowego jest bardzo malo a aplikacji 32bitowych uruchamianych i emulowanych(WOW64) na sytemie 64bitowym dotycza te same ograniczenia wzgledem ramu co systemow 32bitowych czyli nie zadresuja wiecej niz 4gb ramu.

 

Dodatkowa dochodza problemu z uruchomieniem roznego typu straszego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam na jednym kompie xp profesjonal i win 7 ultimate x86 i tylko mogę potwierdzić szybkość xp wygląd vista, i tak jak poprzednicy napisali wyżej vista zabiera dużo ramu w porównaniu do win 7 tak więc, polecam win 7 jeżeli ktoś chcę zarządzić jakąś "change" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...