Skocz do zawartości

Jaka skrzynia do lanzara max 15D


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jutro jade po płyte i będzie to albo 18-tka albo 22.... projekt wstępny mam i wychodzi mi około 70 litrów może takie skąpe nawet. powiedzcie mi czy robić ją w takim układzie w BR czy zrobić zamkniętą i się nie męczyć ze strojeniem itd? BR był by głośniejszy tylko kto mi pomoże ją jako tako zestroić? jakieś średnicy polecacie BR? robie sam w końcu tą skrzynke będzie to moje pierwsze dzieło i na bank mi nie wyjdzie tak jak chce ale trudno... pomożecie?? przednia ścianka będzie pod skosem..... a w niej głośnik bo inaczej nei zmieści mi się w aucie.... jej wymiary zewnętrzne szerokość 70 głębokość dolnej podstawy 43 a górnej 28 wysokość skrzynki 40cm wychodzi 77 litrów z groszem przy użyciu 18mm ale na rogach skrzyni chce dać łatę drewnianą w celu wzmocnienia ścianek (5x5) ścianki skręcane na wkręty do siebie plus klejone do tego skręcane dodatkowo do łat drewnianych i ponownie klejone. poleci mi ktoś jaki litraż zrobić do zamkniętej skrzyni? i czy on zagra w zamkniętej? bo mam obawy co do strojenia skrzynki....

 

 

nie chwaląc się przednia ścianka za jakiś czas będzie naciągnięta żywicą dotarta i pomalowana na biało :D a co jak szaleć to szaleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...