Skocz do zawartości

Car Audio Opel Astra H


Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzmaka zrezygnowalem bo wlasnie dzis kupilem zestaw 2wazmacniaczy monoblok i 4×80w. Od tego gościa chciałbym kupić tylko ten procesor z modułem chce go sprzedać za 1000zł. Mówisz że ma słabe opinie ? A taki PIONEER DEQ-S1000A2 ? Ewentualnie polecisz może jakiś ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Astra92 napisał:

 Od tego gościa chciałbym kupić tylko ten procesor z modułem chce go sprzedać za 1000zł. Mówisz że ma słabe opinie ? A taki PIONEER DEQ-S1000A2 ? Ewentualnie polecisz może jakiś ? Pozdrawiam 

Jak wyżej napisał Mamusa procesów jest teraz mnóstwo na rynku, w przeróżnych przedziałach cenowych. Poczytaj troszkę. Osobiście wolałbym dołożyć do Helixa dsp mini niż dać 1000pln za dsr1. Myślałem że to cena za zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczurek1986 napisał:


znachor32większości słuchaczy android wystarcza. I tu Mnie właśnie zastanawia co masz na myśli ? 

Mam na myśli to że ilość wyjść rca nijak ma się do jakości i z mojego nikłego doświadczenia nie spotkałem się z androidem który grał by przyzwoicie, co prawda nie testowałem coaxa i spdif z tych jednostek jednak i tak wydaje mi się że do końca to nie będzie jakościowe rozwiązanie, co innego jeśli chodzi o funkcjonalność prawie wszystko mające jednostki prócz według mojej nic nie znaczącej opinii jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten procesor do tego  2 wzmacniacze. 1 to monoblok 250w i drugi 4x80w zmostkuje ( 2x 240w dla 4ohm i pójdzie na przód razem z głośnikami heartz 165.3 ( gdy będę je montował to odrazu wyglusze i zakryje otwory) do wzmacniaczy w pakiecie były 2 woferki 10 cali tutejszej firmy GAS mają po 250rms 4 Ohm takie parametry. Może pomógłby ktoś tutaj że skrzynką dla nich ? 

VAS: 33,34L
Qts: 0,46
Fs: 30,76Hz
Re: 3,4 Ohm
SPL: 84,9 dB
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, znachor32 napisał:

Mam na myśli to że ilość wyjść rca nijak ma się do jakości i z mojego nikłego doświadczenia nie spotkałem się z androidem który grał by przyzwoicie, co prawda nie testowałem coaxa i spdif z tych jednostek jednak i tak wydaje mi się że do końca to nie będzie jakościowe rozwiązanie, co innego jeśli chodzi o funkcjonalność prawie wszystko mające jednostki prócz według mojej nic nie znaczącej opinii jakości.

Grałem z Samsunga na androidzie po otg czyli sygnał elektryczny który można zamienić jak się chce w toslink. I wcale nie ma tragedii. Wiadomo że są urządzenia które lepiej to robią ale w początkowej fazie projektu który dopiero powstaje i nie opiera się na najwyższej lidze sprzętów audio spokojnie można to zastosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, znachor32 napisał:

tylko że tego sygnału nie puścisz bezpośrednio na wzmaka, potrzeba jakiegoś dac-a i tu dużo zależy od niego, 

Tak oczywiście. Ale widzę że w temacie już jest procesor wiec jakiś pliczek już mu można dostarczyć w całkiem sensowny sposób ze zwykłego telefonu bez dodatkowego wydawania większej kasy na zewnętrzne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Astra92 napisał:

Kupiłem ten procesor do tego  2 wzmacniacze. 1 to monoblok 250w i drugi 4x80w zmostkuje ( 2x 240w dla 4ohm i pójdzie na przód razem z głośnikami heartz 165.3... 

 

Dlaczego chcesz mostkować kanały na przodzie? Mając procka i czterokanałówkę grzechem by było nie wykorzystać potencjału i nie puścić tego aktywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jedrula76 napisał:

Dlaczego chcesz mostkować kanały na przodzie? Mając procka i czterokanałówkę grzechem by było nie wykorzystać potencjału i nie puścić tego aktywnie. 

Czyli sam procek i 4 kanałówka? 2 kanały przód jeden mostek na bas ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Astra92 napisał:

Może

Cytat ze szwedzkiego sklepu:

Zalecamy pudełko o pojemności 32 l z 4-calowym port o długości 28 cm!

Strojenie 42 Hz.

 

W symulacji z podanymi przez Ciebie t/s jedna sztuka powinna mieć ok. 35 litrów netto i strojenie 35Hz.

Edytowane przez grzeczny_52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...