Skocz do zawartości

ALPINE IDA-X100 ... zrobił się straszny "bigos" ;-


sztempel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z płyt ?? ty jakiś zacofany jesteś, kto teraz płyt uzywa :hyhy: na takiego Pena wsadzasz 100 milionów zaj..... mp3-jek i jest git a na płytę co ? kilka kawałków wejdzie i finał :/

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Co za gosc.. A slyszales, ze USB ma gorsza jakosc dzwieku niz CD ?? Ja np. rozwazam teraz temat zakupu radia, ktore nawet MP3 nie czyta.. Poza tym na CD tez spokojnie zmiescisz tyle MP3, ze nie bedziesz musial co chwile zmieniac plyt.. :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyt ?? ty jakiś zacofany jesteś, kto teraz płyt uzywa :hyhy: na takiego Pena wsadzasz 100 milionów zaj..... mp3-jek i jest git a na płytę co ? kilka kawałków wejdzie i finał :/

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Co za gosc.. A slyszales, ze USB ma gorsza jakosc dzwieku niz CD ?? Ja np. rozwazam teraz temat zakupu radia, ktore nawet MP3 nie czyta.. Poza tym na CD tez spokojnie zmiescisz tyle MP3, ze nie bedziesz musial co chwile zmieniac plyt.. :rotfl::rotfl::rotfl:

eeee no co tyyy, jaką płyta ma pojemność a taki pen 16 GB ?? no sam policz ile tych empeetrójków tam wejdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyt ?? ty jakiś zacofany jesteś, kto teraz płyt uzywa :hyhy: na takiego Pena wsadzasz 100 milionów zaj..... mp3-jek i jest git a na płytę co ? kilka kawałków wejdzie i finał :/

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Co za gosc.. A slyszales, ze USB ma gorsza jakosc dzwieku niz CD ?? Ja np. rozwazam teraz temat zakupu radia, ktore nawet MP3 nie czyta.. Poza tym na CD tez spokojnie zmiescisz tyle MP3, ze nie bedziesz musial co chwile zmieniac plyt.. :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Ache, nie widzisz ze to szydera leci...... :/ przeczytaj jeszcze raz tego posta, rozejrzyj sie czy nie ma tam emotikonek i zastanow sie przez chwile czy to normalny post...... tak Herdi urodził sie wczoraj......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, a ile lat bedziesz słuchał swoich 16GB muzyki w plikach mp3?

Ja tam wole CD.. Moze to starodawny zwyczaj ale jednak muzyka niekompresowana ma lepsze brzmienie. Teraz zaczyna sie modna konwersja do FLAC ale gorzej z odtwarzaniem w systemach audio w samochodach. 320kbit mp3 niestety nie dorasta nadal do pięt plikom Wav, mp3 jest dobre jako DODATEK, a nie jako głowne zródło dobrej muzyki..

Tak samo mozna powiedziec-po co kupowac dobre radia czy głosniki?

Przeciez za te pieniądze mozesz sobie ze 3 radia chinskie, dorzucisz dysk twardy i zajmiesz nim wszystkie pliki mp3.

Pomysl jeszcze nad jednym nowoczesny człowieku-czemu ludzie kupuja jeszcze winyle?I wcale nie kupuja tego ludzie starzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, a ile lat bedziesz słuchał swoich 16GB muzyki w plikach mp3?

Ja tam wole CD.. Moze to starodawny zwyczaj ale jednak muzyka niekompresowana ma lepsze brzmienie. Teraz zaczyna sie modna konwersja do FLAC ale gorzej z odtwarzaniem w systemach audio w samochodach. 320kbit mp3 niestety nie dorasta nadal do pięt plikom Wav, mp3 jest dobre jako DODATEK, a nie jako głowne zródło dobrej muzyki..

Tak samo mozna powiedziec-po co kupowac dobre radia czy głosniki?

Przeciez za te pieniądze mozesz sobie ze 3 radia chinskie, dorzucisz dysk twardy i zajmiesz nim wszystkie pliki mp3.

Pomysl jeszcze nad jednym nowoczesny człowieku-czemu ludzie kupuja jeszcze winyle?I wcale nie kupuja tego ludzie starzy..

No comments ... :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyt ?? ty jakiś zacofany jesteś, kto teraz płyt uzywa :hyhy: na takiego Pena wsadzasz 100 milionów zaj..... mp3-jek i jest git a na płytę co ? kilka kawałków wejdzie i finał :/

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Co za gosc.. A slyszales, ze USB ma gorsza jakosc dzwieku niz CD ?? Ja np. rozwazam teraz temat zakupu radia, ktore nawet MP3 nie czyta.. Poza tym na CD tez spokojnie zmiescisz tyle MP3, ze nie bedziesz musial co chwile zmieniac plyt.. :rotfl::rotfl::rotfl:

:hyhy::/:/

Normalnie mnie rozbroiłeś spostrzegawczością. Jak pisałeś tego posta, to chyba nie wiedziałeś kim jest Herdi? :)

 

 

 

Ludzie, czy nie widzicie tej szydery w poście Herdiego? Zajrzyjcie czasem na audiocar to zrozumiecie o co kaman

 

:rotfl:

 

 

Żeby nie robić offtopu.

Zamiast IDA-X300 zainteresuj się clarionem DXZ-778RMP lub 788. Też ma usb, a do tego normalny slot na cd/mp3, 3 pary wyjść RCA, a do tego korekcja czasowa i wbudowana zwrotnica aktywna. Da Ci to większe możliwości rozbudowy systemu, a nadal będziesz mieć USB.

Osobiście wolałbym kupić 948(może bym zdierżył ten dotykowy panel) w tej kasie, ale ja tam wolę sprzęt, który gra, a nie ma tony bajerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, Herdi, skoro płyty są tak archaiczne..

To czemu ludzie w Empiku wciaz słuchaja i kupuja płyty CD?

Internet jest juz tak szeroko dostepny, mozna sciagac do woli, a jednak ludnosc kupuje CD.. I to Oryginalne..

Mówisz o noweczosnosci..A gdzie jakosc? 16GB to nie jakosc-to dobra wygoda.

Równie dobrze mozna podpiac dysk 1Terabajt i 16Gb sie chowa..

Radio z Cd+Usb+Sd - to jest jakosc+wygoda

Popieram cursor, i disaster3,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, Herdi, skoro płyty są tak archaiczne..

To czemu ludzie w Empiku wciaz słuchaja i kupuja płyty CD?

Internet jest juz tak szeroko dostepny, mozna sciagac do woli, a jednak ludnosc kupuje CD.. I to Oryginalne..

Mówisz o noweczosnosci..A gdzie jakosc? 16GB to nie jakosc-to dobra wygoda.

Równie dobrze mozna podpiac dysk 1Terabajt i 16Gb sie chowa..

Radio z Cd+Usb+Sd - to jest jakosc+wygoda

Popieram cursor, i disaster3,

 

Oooooooo Chryste, dobra ja sie już nic nie odzywam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Normalnie mnie rozbroiłeś spostrzegawczością. Jak pisałeś tego posta, to chyba nie wiedziałeś kim jest Herdi? :rotfl:

 

Rano bylo, dopiero z lozka wstalem, pamietasz jak wygladalem w Czeladzi ?? Dzisiaj rano podobnie, wiec jestem usprawiedliwony Teraz widze, ze to Herdi juz jedzie po autorze Ale dalej nie wiem kim jest Herdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...