Skocz do zawartości

Sprzecik z niemiec


wisniatczew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze moja szwagierka pracuje w niemczech wpadlem na pomysl ze mogla by mi cos przywidzwigac bo dosc czesto przyjezdza :hyhy:

Orientowal sie moze czy sa tam jakies mega okazje? Chodzi mi glownie o subwoofery za ok 300Euro, po moich wstepnych ogledzinach stronek DE znalazlem w sumie nie wiele okazji: sub Etona za ok 199euro, pare Kickerow za 200-300Euro

Duzo rzeczy jest z oferty Hifonicsa (monoblocki, suby), lookalem tez na Helona 12" 399euro wiez zadna okazja, Re audio rowniez po przeliczeniu na zlotowki wychodzi tak samo jak u nas.

Czyzby w USA byly tylko prawdziwe okazje?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale nie bede szwagierce kazal na ebayu czatowac zeby mi jakiegos zapco czy cos licytowala hehe

 

A czemu nie sam? Ty będziesz czatował na ebayu klikniesz, a ona Ci opłaci i przywiezie:) Może uda Ci się wyrwać jakiegoś dobrego Stega, Zapco, SS, AS, czy Xeteca w przyzwoitej cenie;-)

 

PS. uważnie czytaj opisy, a jeśli dobrze nie rozumiesz dojcza to konsultuj treść aukcji z kimś ktoś go dobrze zna, żebyś nie kupił szrotu albo samej obudowy, czy coś w tym stylu.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w niemczech 2 wzmaki hifonicsa, suba, 6 glosnikow focala, kondensator i do tego dorzucil mi kable, fakt ze bylo to uzywane ale do wszystkiego pudelka i zadnych sladow (mowil ze miesiac) zaplacilem za wszystko 480 euro, czyli niecale 2tys a z tego co wiem to jeden nowy wzmacniacz kosztuje w polsce ok 1400zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. uważnie czytaj opisy, a jeśli dobrze nie rozumiesz dojcza to konsultuj treść aukcji z kimś ktoś go dobrze zna, żebyś nie kupił szrotu albo samej obudowy, czy coś w tym stylu.

 

Hmmm nie trzeba znac żadnego jezyka a idzie sie wszystko dowiedziec. Mianowicie wpiszcie w google żeby wyszukało hasło ' google tłumacz ' , wejdzcie w pierwszy link wyszukany, wyskoczy okienko gdzie wklejacie dowolną stronę w dowolnym jezyku ( no prawie dowolnym ale wiekszosc podstawowych jest), ustawiacie z jakiego jezyka na jaki ma tłumaczyc i ok, chwila moment i przetłumacza wszystko. Fakt ze wiekszosc w bezokolicznikach ale idzie sie kapnac o co chodzi wiec ebay.de , co.uk i inne jak i wszystkie fora zagraniczne nie są juz dla nas problemem w czytaniu pozdrawiam i mam nadzieje ze sie przydałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ciekawostka z tym google tlumaczem- nie znalem tego a napewno sie przyda

dzisiaj zalozylem konto na ebayu i chyba sam bede wyszukiwal sobie okazji i licytowal, a szwagierka bedzie skrobac maile po niemiecku do sprzedajacych zeby nie panikowali ze wysylka ma byc do polski tylko do niemiec

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. uważnie czytaj opisy, a jeśli dobrze nie rozumiesz dojcza to konsultuj treść aukcji z kimś ktoś go dobrze zna, żebyś nie kupił szrotu albo samej obudowy, czy coś w tym stylu.

 

Hmmm nie trzeba znac żadnego jezyka a idzie sie wszystko dowiedziec. Mianowicie wpiszcie w google żeby wyszukało hasło ' google tłumacz ' , wejdzcie w pierwszy link wyszukany, wyskoczy okienko gdzie wklejacie dowolną stronę w dowolnym jezyku ( no prawie dowolnym ale wiekszosc podstawowych jest), ustawiacie z jakiego jezyka na jaki ma tłumaczyc i ok, chwila moment i przetłumacza wszystko. Fakt ze wiekszosc w bezokolicznikach ale idzie sie kapnac o co chodzi wiec ebay.de , co.uk i inne jak i wszystkie fora zagraniczne nie są juz dla nas problemem w czytaniu :P pozdrawiam i mam nadzieje ze sie przydałem

Oj kolego, żebyś się nie przejechał na tłumaczeniu przez elektroniczne translatory.. W innych językach także istnieje coś takiego jak gwara, slang, skróty, metafory, a tego jeszcze tłumacze nie potrafią idealnie przetłumaczyć. Poza tym Niemiec i Anglik także potrafi napisać tekst małym drukiem w stylu: "wzmak jak nówka, raczej sprawny, ale nie do końca to wiem".. Na prawdę przed kupnem sprzętu z innego kraju warto dokładnie przejrzeć treść aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigAngelo napisał/a:

miki87 napisał/a:

PS. uważnie czytaj opisy, a jeśli dobrze nie rozumiesz dojcza to konsultuj treść aukcji z kimś ktoś go dobrze zna, żebyś nie kupił szrotu albo samej obudowy, czy coś w tym stylu.

 

 

Hmmm nie trzeba znac żadnego jezyka a idzie sie wszystko dowiedziec. Mianowicie wpiszcie w google żeby wyszukało hasło ' google tłumacz ' , wejdzcie w pierwszy link wyszukany, wyskoczy okienko gdzie wklejacie dowolną stronę w dowolnym jezyku ( no prawie dowolnym ale wiekszosc podstawowych jest), ustawiacie z jakiego jezyka na jaki ma tłumaczyc i ok, chwila moment i przetłumacza wszystko. Fakt ze wiekszosc w bezokolicznikach ale idzie sie kapnac o co chodzi wiec ebay.de , co.uk i inne jak i wszystkie fora zagraniczne nie są juz dla nas problemem w czytaniu pozdrawiam i mam nadzieje ze sie przydałem

 

Oj kolego, żebyś się nie przejechał na tłumaczeniu przez elektroniczne translatory.. W innych językach także istnieje coś takiego jak gwara, slang, skróty, metafory, a tego jeszcze tłumacze nie potrafią idealnie przetłumaczyć. Poza tym Niemiec i Anglik także potrafi napisać tekst małym drukiem w stylu: "wzmak jak nówka, raczej sprawny, ale nie do końca to wiem".. Na prawdę przed kupnem sprzętu z innego kraju warto dokładnie przejrzeć treść aukcji.

 

Masz dużo w tym racji. wiadomo że decydując sie juz na 100% na kupno sprzętu to bym nie ryzykowal i poprosil kogos kto zna jezyk zeby mi to przetłumaczył. Ale nie napisałem tez że google tłumacz jest idealny i ze wszystko tłumaczy. Napisałem ze nie wszystko tlumaczy bo to co np jest napisane slangiem to pozostawia w wersji obcojęzycznej. Chodzi o to ze mozna nie proszac nikogo przeczytac sobie cos co cie interesuje. Ja np ostatnio bardzo chcialem poczytac taka jedna opisana instalacje na obcojezycznym forum. Mimo ze mam siostre ktora jezyk ten ma w jednym palcu to pewnie nie chcialoby sie jej tłumaczyc 7 stron forumowych, a tak przetłumaczyl mi tlumacz google i po sprawie. Fakt czasami trzeba bylo sie nagłowic o co chodzilo al raczej szło sie domyslec. I własnie dlatego takie translatory w internecie sa super bo nie trzeba sie prosic innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...