Skocz do zawartości

Spotkanie miłośników CA Płock i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i pasi :D

 

Czyli mamy do wyboru Poniedziałek, Środę, Piątek oraz Sobotę i Niedziele czyli już jest wiecej opcji :wink:

 

Niedziela i Sobota często odpadają bo ludzie mają imprezy i inne takie, pózniej w Niedziele kacuja i trzezwieja.

 

Więc może zmontujemy sobie jakiś dzionek w środku tygodnia, tak żeby pasował większości. :wink:

 

Tak jak Motocykliści płoccy maja w sezonie swoje CZWARTKI MOTOCYKLOWE to my możemy mieć np . ŚRODY CAR-AUDIOWE. :hurra:

 

Co wy na to ?????? :D

 

Wtedy może coś w tej naszej dziurze by się ruszyło. :D

 

 

 

Tyle ze ja z racji swojej pracy w "delegacjach" bym bywał regularnie raz w miesiącu. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypatruję się wymianie myśli.

Dziś trafiłem na chorobowe, ale za tydzień może już bym dał radę pojawić się na trochę..

 

A widzisz ... Mnie w tamtym tygodniu coś pobierało ale już prawie się wykurowałem. Kaszel jedynie pozostał :wink:

 

W takim razie może faktycznie na przyszły tydzień warto odłożyć spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie czyli 4+ powinno nas być. Przydał by sie garaż jakiś duży na zimę tak jak kiedyś miałem w piętrowym na rutskich albo jakaś hala to by tak nie piździlo :wink:

 

P.S. U mnie bedą zmiany :wink: zobaczymy tylko czy uda sie estetycznie czy będzie jeszcze "na partyzanta" ale zmiana będzie :wink: (ale może nie zapeszam - tajemnica psssssssss :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie wzmacniacz na woofery zagościł nowy ??

 

No właśnie nie ... :wstyd: Leży w domu w ciepełku - w sumie chyba nawet mu pasuje :wink:

Nie jest to takie proste - żeby podpiąć na chwilę żadne problem, jednak żeby zagościł na dłużej potrzebna mała rewolucja w zabudowie :/

 

A teraz jak już się zimno zrobiło to chęci brak na przeróbki na mrozie :P

 

Jakby był potrzebny to pisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...