Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do IT MDS 10


hi_sound
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję jakiegoś w miarę solidnego wzmacniacza do zasilenia IT10. Zależy mi na szybkości i dobrej kontroli nad głośnikiem ponieważ lubię w aucie słuchać szybszej muzy takiej jak np dnb. Obecnie mam axtona c402 i chciałbym go wymienić na nieco lepszy piec. Co możecie mi polecić do 400zł? A co powiedzie o Signat Ram 3 Mark II?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim zestawieniu go sluchales skoro tak uwazasz ??

400zł czy nie jest wart hmm.... ja swojego 1600.4 sprzedalem za 800zł i wiem ze nie jest latwe znalesc klienta na us ampsa bo zbyt malo popularna firma w polsce ale nie uwazam mozna o niej cos zlego powiedziec

 

Ale ponawiam pytanie dlaczego nie ? Licze na konkretna odpowiedz a nie cos w stylu ze to nie audison :hyhy:

 

200zł za us ampsa tez dobre za tyle to magnata rx nie kupisz a klasa nawet do stup nie dorasta

 

[ Dodano: 2009-09-23, 15:07 ]

Zeby nie bylo ze uwazam ten wzmak za bez konkurencyjny poprostu widze w nim ciekawa opcje a cena moze podlega malej negocjacji a prywatnie uwazam ze za 350zł warto go wziasc bo jest uniwersalny daje duzo dobrej mocy na wzmaka przy calkiem niezlym DF a takze moze calkiem jakosciowo zasilic mocny przod jedyna jego wada jest ostrzenie gory w niektorych zestawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok pryzmat odsprzedazy moze i tak ale jak sadze z twojej wypowiedzi to go nie slyszales a moze warto zanim sie oceni ze cos nie jest warte swojej ceny , i zauwaz ze to ma zasilic w miare jakopsciowego suba a 400wat za 400zł i to w miare jakosciowe to nie tak latwo znalesc choc 400zł tak jak napisalem trzeba by troche stargowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phase Linear 1.2S kW, SS MC120 i wszystkie RFy jakie miałem dawały radę.

Dlatego szukałbym czegoś pokroju Soundstrema odpowiedniego mocowo. No i RF. Nie było to może szczyt marzeń ale na pewno wypadł dużo pozytywniej od Signata. Moim zdaniem Signat nie miał kontroli nad głośnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę zaproponować Alpine 3539, jakościowo niezły i 400W rms eobi swoje, myślę że to będzie lepsze rozwiązanie niż PS300T.

 

 

skąd wiesz że będzie lepszy? słuchałeś obydwu?

 

 

nie słuchałem, ale wiem że kenio będzie na pewno lepszy :)

 

Nie rozumiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...