Skocz do zawartości

Głośnik 12" do 300zł


luciusdz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

boze swiety kto ci tak doradzil? to juz lepiej z niskobudzetowych carpowera kup

Miałeś tego Peyinga czy powielasz opinie zasłyszane?

Tak się składa, że miałem ten wzmak w łapach(jeździ do dziś już u kolejnego klienta) i jakbym miał wybierać między HPB-1502, a 2H30R to wolę peiyinga, bo oferuje to samo, a jest tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś tego Peyinga czy powielasz opinie zasłyszane?

Tak się składa, że miałem ten wzmak w łapach(jeździ do dziś już u kolejnego klienta) i jakbym miał wybierać między HPB-1502, a 2H30R to wolę peiyinga, bo oferuje to samo, a jest tańszy

 

Potwierzdzam opinie Cursora, zasadzilem u brata juz jakis czas temu ten wzmak i chodzi bez zarzutow, jakosci nie znajdziesz, ale do halasowania w BR jest bardzo dobry i do tego tani jak barszcz.. Seria Alien, to taka parelka, jak np. 122 ALX SP BM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze mialem w rekach Peyinga i szkoda ze uwazacie ze z niskobudzetowych piecow jest lepszy od carpowera czy sinuslive......

 

dla mnie peying to kompletne dno moze minimalnie lepsze od voicekrafta czy ltc: takie jest moje zdanie, oczywiscie szanuje wasze opinie ale osobiscie nie wsadzil bym tego do auta

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze mialem w rekach Peyinga i szkoda ze uwazacie ze z niskobudzetowych piecow jest lepszy od carpowera czy sinuslive......

 

dla mnie peying to kompletne dno moze minimalnie lepsze od voicekrafta czy ltc: takie jest moje zdanie, oczywiscie szanuje wasze opinie ale osobiscie nie wsadzil bym tego do auta

pozdrawiam

Za taki sam szmelc uważam serię HPB carpowera.

Powtarzam, to to samo gówno, to po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...