Skocz do zawartości

Opel Astra G by michal


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rafix1, wysłałem Ci wiadomość na priv, chodzi konkretnie o ustawienia na wzmaczniaczu.

 

Nie mam za bardzo możliwości technicznych zabudowywania wzmaka. Narazie muszę zająć sie dobrym wysterowaniem tego wszystkiego. Chciałbym aby grało jak najlepiej, stroną wizualną zajmię się na końcu.

no to sobie pogadaliśmy :kwasny: najważniejsze, aby Tobie się podobało granie a to niestety jest czaso/pracochłonne zajęcie a jak już wszystko ustawisz, posłuchasz to będziesz chciał zmianiać na "lepsze" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hejka,

 

Mam pytanie do osób wygłuszających drzwi w Astrze II ... u siebie lub klientów ...

 

Mam wygłuszone drzwi już od dawna ( maty boll miękkie :wink: ale są ... )ale nie pasi mi dźwięk uciekającego i pierdzącego powietrza przez klamki ...

 

Nie wiem czy je zakleić czy co od środka ??? Tylko co z wodą wpadającą przez klamki do środka??

 

Zwracał ktoś na to uwagę ?? Ta klamka pracuje w środku więc z oklejeniem raczej ciężko ...

 

Ktoś to robił w praktyce ???

post-226-0-52001800-1309898312_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja vectra A. Klamki przed i po. Chyba już ich nie słychać, albo brzęczą tak cichutko, że lusterka i owiewki zagłuszają. Mam już tak od roku i nic złego z klamkami, zamkami się nie dzieje.

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/DSCN2210.jpg

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/DSCN2218.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko wygląda

 

mnie by martwiły psychicznie głośnikowe na wierzchu między drzwiami, ale mam nadzieję, że się przypadkiem nie przetną przy zamykaniu/otwieraniu drzwi

 

 

Podłączę się :)

 

Można kostkę przewiercic i wtedy tym gumowcem to puścić troche męki ale już się tak w oczy nie rzuca :)

 

Pozatym ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...