Skocz do zawartości

Pomoc z zainstalowaniem sprzętu


Rekomendowane odpowiedzi

Do kogo "uderzyć" o pomoc z podpięciem zestawu car audio? Kabel zasilający wraz bezpiecznikiem do aku podepnę sam. Nie podejmę się podpięcia kabla ze wzmacniacza do głośników. Przewód jest łączony w słupku z całą wiązką kabli za pomocą wielopinowej kostki. Z moją wiedzą i szczęściem jak sam to zrobię to zamiast gry głośnika opuści mi się np.szyba:). Też będę potrzebował pomocy z kablem sygnałowym przy radiu. O wystrojeniu tego wszystkiego nie wspomnę. Z rozprowadzeniem kabli nie powinno być problemu,bo auto(Ford Puma) jest wygłuszone i w całości rozebrane. Jestem z Zabrza więc w grę wchodzi GOP. Z góry dzięki za podpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie uprawiam komercji . Mogę bezpłatnie pomóc ( doradzić ) , a w ostateczności wykonać to , czego nie zdołasz wykonać samodzielnie z niewielka pomocą .

To zazwyczaj jest prostsze niż się na początku wydaje  :wink2:

Z drugiej strony im trudniejszy projekt , tym większa satysfakcja z jego wykonania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wygłuszenie calutkiego samochodu wykonałem sam. Z pomocą ludzkich zdań oraz internetu. Jest w twojej wypowiedzi tylko mały dylemat. Brak pewności, że wszystko jest wykonane perfekcyjnie...a to nie da mi spokojnie spać. Pokora natomiast popycha mnie w kierunku czyjegoś zakończenia prac. Powód jest prosty. Nieznajomość tematu i brak doświadczenia. Dla ciebie podłączenie paru kabelków i wyskalowanie pokrętła gain jest"pestką". Tak sobie myślę...Dr. Religa też może tak podchodził do przeszczepu serca. Pozostanę jednak przy poszukaniu kogoś z wiedzą, ale dzięki za motywację;). W internecie znalazłem parę firm. Może gdzieś uda mi się załapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...