Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ze Świętokrzyskiego :cisza:

Pisać jak z naszym spontanem pod koniec miesiąca ewentualnie na początku kwietnia?

Propozycje terminu mile widziane :hyhy:

Kto ma czas?

Godzina spotkania?

 

Moja propozycja:

Termin:

Sobota 31 Marzec lub 1 Kwiecień

Godzina:

16:00

Miejscówka:

Tam gdzie ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jako że czas nie ubłaganie dobiega do spontana :rotfl: to tak biorę wzmaki, x3 głośniki do suba... Jak ktoś będzie chciał sobie podpiąć posłuchać nie ma problemu :wink: Jedyna wada nie mam skrzynek do tych głośników :mur1: Także jutro się widzimy godzina 16 :hyhy: Pisać na gg :lamer: lub dzwonić :...:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Karolek ogarnołeś coś w temacie audio? cisza jak byś radia nie miał :D

 

A propo !!!! Nie wiem czy Ludzie z naszego forum widzieli zapowiedź

 

---------> http://www.iv.pl/images/30821468036207738373.jpg

 

 

Prawie u Ciebie na podwórku Karol :D Ktoś będzie coś próbował sił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę za granicą ... Lipa straszna a temat z CA stoi u mnie w miejscu nie mam jeszcze wszystkiego... Czekam na spokojnie jak dojdzie wszystko jedynie prawie skrzynkę złożyłem... Biorę kabelki i będę działał w niemcowni i powoli to wszystko układał... Wzmaki zostaną zamontowane w czerwcu jak i reszta...przynajmniej się postaram to poskładać żeby już grało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, czy bylyby osoby chętne na jakiś spot majowy? Głównie mam na myśli dwóch (jak dla mnie) nowych uzytkowników z naszej Kielcowni mam na mysli lukasz2617 i damianko? Z karol180 jakiś kontakt mam, niedługo bedzie w pl więc jeśli ktoś ZA / PRZECIW prosze o propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pojawię i będę od tego czwartku do niedzieli. Później w czerwcu od 15 lub 16 do 24 (24 mam wyjazd). Mi osobiście pasuje spotkać się w sobotę, ponieważ w niedziele śmigam. Jak jesteście chętni to pisać spotkamy się pogadamy wezmę to co mam i najwyżej ktoś na chwilę spontana sobie podepnie do samochodu na małego testa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie Wiem jak wygląda sprawa w Kielcach, ale my z grupą znajomych 2 razy zorganizowaliśmy Spota w Sandomierzu, myślę ze w weekendzie podczas świąt Wielkanocnych będzie następny ( bo wtedy wszyscy się zjeżdżają) Może mieli byście ochotę przyjechać do Nas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moja luźna propozycja, zapytanie ?? Był by ktoś chętny z okolic Kielc na Spota który byśmy zorganizowali na wiosnę w Sandomierzu?? Może udało by się nam zrobić jakiegoś grilla. Taką samą propozycję składam w temacie Rzeszowskim i Lubelskim, każdy licząc z tych 3 miejsc ( Rzeszów, Kielce, Lublin ) ma do Sandomierza mniej więcej po równo, około 100 km czyli 1,5 godziny spokojnej jazdy. Co Wy na to ?? Jeżeli była by wasza akceptacja to założę stosowny Nowy Temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...