Skocz do zawartości

Wygłuszenie Passat B8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pacjent to Passat B8 z nagłośnieniem Dynaudio i pytanie brzmi czy maty STP GB 2 mm to dobry pomysł na wygłuszenie , a na tapicerkę STP Biplast 10 mm . Nie ukrywam ze szukam lekkich mat i mam dylemat STP GB czy cos innego co jest warte polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35kg to poszło do Aygo mojej małżonki  :hyhy: ( bagażnik, podłoga, gródź - ile się dało bez ściągania deski i 4x drzwi ); na Pasata to trzeba liczyć pewnie x 2.

 

Ale coś mi się wydaje, że autorowi tematu chodzi tylko o zrobienie drzwi więc tragedii wagowej nie będzie. A poza tym to dużo/ciężko nie koniecznie oznacza dobrze. Czasem wystarczy wyklejka w kilku miejscach, żeby efekt był dobrze słyszalny...

 

Osobiście używam i STP i Bitmat-a. Moim zdaniem STP kładzie się dużo przyjemniej ( lepiej się poddaje na nierównościach ) a Bitmat jest za to "sztywniejszy" ( nie jest to tylko kwestia różnicy w grubości maty ) i lepiej nadaje się na duże/ płaskie powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ale autor pytał o konkretną mate- STP GB z racji ceny zapewne.. nie warto moim zdaniem

 

Mój błąd  :mur1:  Jakoś za szybko spojrzałem na pierwszy post i coś mi się zafiksowało, że chodzi o StP BlackGold ( o tej cały czas pisałem ). 

 

 

Na temat tego GB się nie wypowiem - nigdy nie używałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych mat jest jeszcze CTK Practic, nie używałem jeszcze a może ktoś już porównywał?

Praktica kładłem na pace busa, ale nie po całości tylko środkach poszycia. Głównie po to żeby pozbyć się metalicznego dźwięku puszki przy zamykaniu drzwi. Czarne premium CTK kładłem w drzwi, no tu czuć bardzo dużą różnicę. Co do pracy ciężko mi się odnieść, ponad roku czasu dzieli klejenie practica i premium. Osobiście zainwestowałbym w premium, widać po niej że to lepsza mata. Chodź matą która moim zdaniem była najlepsza jest na dal Silent Coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

35kg to poszło do Aygo mojej małżonki  :hyhy: ( bagażnik, podłoga, gródź - ile się dało bez ściągania deski i 4x drzwi ); na Pasata to trzeba liczyć pewnie x 2.

 

Ale coś mi się wydaje, że autorowi tematu chodzi tylko o zrobienie drzwi więc tragedii wagowej nie będzie. A poza tym to dużo/ciężko nie koniecznie oznacza dobrze. Czasem wystarczy wyklejka w kilku miejscach, żeby efekt był dobrze słyszalny...

 

Osobiście używam i STP i Bitmat-a. Moim zdaniem STP kładzie się dużo przyjemniej ( lepiej się poddaje na nierównościach ) a Bitmat jest za to "sztywniejszy" ( nie jest to tylko kwestia różnicy w grubości maty ) i lepiej nadaje się na duże/ płaskie powierzchnie.

Zgadza się chce zrobić tylko drzwi z przodu i tyłu i martwi mnie waga :(

 

zgadza sie ale autor pytał o konkretną mate- STP GB z racji ceny zapewne.. nie warto moim zdaniem

Cena nie jest tak istotna jak waga :) . Jeszcze nic nie kupiłem i cały czas myślę co wybrać .

A jakie pianki byscie polecili na drzwi ,tapicerka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...