Skocz do zawartości

Pilot do Vibe Slick A7 - Problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z kablem (prawdopodobnie) do pilota kupiłem kabel uniwersalny z tą wtyczką RJ-45 i nie działa.. nie wiem czy są jakies inne metody łączenia tych przewodów na wtyczkach...

Proszę o pomoc jakieś pomysły... bo Pilot jest sprawny i wejscie na wzmacniaczu również...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj i porównaj kolory na RJ'kach z obu stron kabla.

Mają na tych samych pinach te same kolory?

Bo jak nie, to masz kabel z krzyżowym krosowaniem.

Musisz z jednej strony go tak samo zarobić.

Jak na tym rysunku - możesz mieć inne kolory:

Dziękuje:) dzisiaj sprawdzę;)

Obejrzyj i porównaj kolory na RJ'kach z obu stron kabla.

Mają na tych samych pinach te same kolory?

Bo jak nie, to masz kabel z krzyżowym krosowaniem.

Musisz z jednej strony go tak samo zarobić.

Jak na tym rysunku - możesz mieć inne kolory:

a jeśli nie będzie połączony krzyżowo?? tylko tak jak na obrazku ?? sprawdzać czy bedzie działał krzyżowo?? czy można coś uszkodzić w ten sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem pilota i tym bardziej kłopotów z kablem, ale nie sądzę, aby taki kabel miał krosowanie krzyżowe. To krosowanie ma zniwelować zakłócenia mogące potencjalnie powstać podczas transmisji ethernet. A ponieważ ten kabel ma być do zastosowań audio, to wydaje się, że nie musi i nie może mieć "pomieszanych" par.

Raczej Pin Reg. w Pin Wzm. ma trafiać.

A jak twierdzisz, że regulator i wzmak są O.K., to zapewne kupiłeś kabel (uniwersalny) z inaczej zarobionymi żyłami na wtyczce A i wtyczce B.

Daj go do jakiegoś prywatnego punktu sprzedaży i napraw komputerów, to sprawdzą i ewentualnie zarobią jeden z końców krosem "na wprost"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...