Skocz do zawartości

Astra h zmiana car audio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pod koniec miesiąca w mojej Asi chcę poprawić nagłośnienie fabryczne więc czeka mnie trochę pracy lecz, że jestem trochę zielony poczytałem na forum trochę i chce zebrać już wszystko, więc zacznę od wygluszenia przednich drzwi jakimiś dobrymi matami Głośniczki które wybieram to

MOREL MAXIMO 6.2

Lub chyba lepsze

morel ultra tempo 602

Myślę że tył z tego co poczytałem zostawię narazie może w przyszłości będę rzeźbił (średni budżet a chciałbym to zrobić na dobrych podzespołach lubię dobrą muzykę)

Problem polega na radiu nie potrafię znaleźć dobrego firmowego radia na początku myślałem coś z androidem ale to raczej chiński badziew więc postanowiłem jakąś dobrą firmową stacje multimedialną wsadzić najlepiej z gps'em i tu chciałbym was zapytać co polecicie żeby było Kompatybilne z sterowaniem z kierownicy bez jakiś przeróbek, a druga sprawa wzmacniacz by pociągnął te głośniczki (może z zapasem jakbym brał się za tył. Mam nadzieję że czegoś tu się dowiem, w trakcie prac zamieszczę wam zdjęcia z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jak u mnie i rewelacyjnie wygląda Ale może źle się wypowiedziałem, w zależności od podzespołów może być dobre lecz posiadałem chińskie radia 1din i mnie zraziły, radio może działać latami a może podziałać z miesiąc i z gwarancjami problem (jak to mój znajomy miał) więc przepraszam za to sformułowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się podepnę i zapytam o wylogowanie radia jeżeli zmienię radio, stare muszę wylogować czy po prostu wyciągam stare, daje nowe? . Ponieważ jak nadejdzie czas rozstania wrzucę fabryczne radio. Czy po prostu każda zmaina wiąże się z wylogowaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi mi o oryginalne w astrze h, bo czytałem na forum, ale jedyne co się dowiedziałem że radio trzeba wylogować by móc zalogować je w innym aucie, czy jeżeli go nie wyloguje po prostu wstawię inne czy nie stracę żadnych funkcji wyświetlanych na ekranie. Ogólnie znalazłem sobie radyjko mam zamiar kupić tylko właściwie nie potrafię znaleźć informacji czy będę mógł sterować nim z kierownicy chodzi mi dokładnie o to https://allegro.pl/oferta/kenwood-ddx4019bt-2-din-polskie-menu-dvd-bluetooth-7901673898 narazie mój faworyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz to radio w innym aucie wykorzystać  to musisz wylogować no op com i chyba mieć car pas , w tym radiu co podałem sterowanie z kierownicy kamera cofania działa p&p na jednej kostce na keniu nie będzie musisz dokupić adapter ok 300  , i nie będzie dostępu do menu auta i nawet daty nie zmienisz w chińczyku się da nie jest wygodnie ale idzie . Na plus dla kenia można zaliczyć radio fm jak ktoś używa .

 

 


jak ten chinski badziew gra ?

Gra dokładnie tak jakie ma możliwości p-six , on tylko wysyła do proca muzę , i moim skromnym zdaniem przebija radia z optykiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi mi o oryginalne w astrze h, bo czytałem na forum, ale jedyne co się dowiedziałem że radio trzeba wylogować by móc zalogować je w innym aucie, czy jeżeli go nie wyloguje po prostu wstawię inne czy nie stracę żadnych funkcji wyświetlanych na ekranie. Ogólnie znalazłem sobie radyjko mam zamiar kupić tylko właściwie nie potrafię znaleźć informacji czy będę mógł sterować nim z kierownicy chodzi mi dokładnie o to https://allegro.pl/oferta/kenwood-ddx4019bt-2-din-polskie-menu-dvd-bluetooth-7901673898 narazie mój faworyt

Wyjmujesz i kładziesz na półkę. Wylogowanie tylko jeśli wymieniasz na inne fabryczne lub sprzedajesz komu innemu. Co do cińćika zatrybi tak jak mirek pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...