Skocz do zawartości

Mazda Xedos 6


shadow25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum.Czas aby się przedstawić od strony technicznej

A więc Klocki i instalacja Extreme Car Audio Wrocław

Radyjko - ALPINE CDE 9874RR

Przód - Infinity Reference 6520sc

SUB-Infinity Kappa 102.7

Wzmak- JBL gto 75.4

Kabelek -20mm2

Tu kilka fotek jak to wygląda

Pod głośniki przód zostały zrobione nowe zabudowy ( deliktane )

 

http://images29.fotosik.pl/26/6687a919bbc688a0.jpg

 

Skrzynka+ wzmacniacz

 

http://images50.fotosik.pl/182/a5666e0dd14ccbf7med.jpg

 

I oczywiście całosć :cool:

 

http://images46.fotosik.pl/182/9e2996305abe3512med.jpg

 

http://images44.fotosik.pl/183/5035e5108490233fmed.jpg

 

I od całe moje Car Audio . Nie powiem całkiem ładnie to bangla :) Moim jedynym kryterium przy składaniu zamówienie było to aby grało to czysto ..... Nie ma tu szału jeśli chodzi o W . Dla moich skromnych wymagań starczy....

Myślę nad jakimś miłym akcencikiem w bagu .... Mam wycięty laserowo napis Infinity wraz z logiem . Teraz kwestia tylko pomysłu na podświetlenie i będzie gitarka . Nie mogę zbytnie rozpędzać się z zabudową bo wózek dla maleństwa i kilka bagaży musi się tam zmieścić.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mazdy to faktycznie cena tego auta jest bardzo przystępna ... Można wyrwać bogatą wersję za mniej jak 10 tyś..... Ale nie będę ukrywał ze drugie tyle trzeba wsadzić :hyhy:

Ja oprócz Car audio ( za wiadomą cenę) Wymieniłem calusieńka tapicerkę (własny projekt ) do tego fele Dotz Hanzo ( jeden z pierwszych właścicieli w Polsce ) :wstyd: Potem malowanko caluśkiego autka . Tarcze Indiglo malowanie tunelu wewnątrz i oczywiście gleba na springach Jamex -35 .szybki i takie tam drobiazgi ..... Uzbierało się tego na spora sumkę ...Co nie zmienia faktu ze jest to nadal stary ( 97r.) Xedosik:P Na lepszego póki co mnie nie stać .Może i dobrze bo kocham to autko ......

 

Co do fotek z instalacji - były robione i pewnie gdyby nie to ze z forma nie żyje -jakby to powiedzieć ?? w zgodzie miał bym teraz do niech dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm teraz to mnie zatkało.......... :) Kiedy Ja zamawiałem te Fele jeszcze były na taśmie produkcyjnej ....i Tu w Polsce były...... ale w pismach tuningowych A więc..........

Pozdrawiam ....

:hyhy:

 

Jak ktoś napisze ze był jednym z pierwszych posiadaczy Poloneza też Powiesz ze sporo ich widujesz ???

 

Nie mówię ze w tej chwili jest to jakaś Nowość ..... Ale fakt faktem ze kiedy się pokazały zaraz je miałem i to tyle ..........Nic więcej - zero podtekstów . ..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz Kolego jak te felgi zamontować prawidłowo - "w dobrą stronę" ??

w cali założone są tak jakby pod prąd - chodzi o wzór, dla jazdy czy samej felgi to wszystko jedno, ale lepiej wygląda kiedy jest zgodnie z kierunkiem jazdy. No ale każdy ma inną koncepcje, dla kierowcy calibry są to strzałki wskazujące kierunek obracania koła, a założone w drugą stronę są to coś jakby chorągiewki .Ja poprostu nie lubię bylejakości i mnie często drażnią takie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz Kolego jak te felgi zamontować prawidłowo - "w dobrą stronę" ??

w cali założone są tak jakby pod prąd - chodzi o wzór, dla jazdy czy samej felgi to wszystko jedno, ale lepiej wygląda kiedy jest zgodnie z kierunkiem jazdy. No ale każdy ma inną koncepcje, dla kierowcy calibry są to strzałki wskazujące kierunek obracania koła, a założone w drugą stronę są to coś jakby chorągiewki .Ja poprostu nie lubię bylejakości i mnie często drażnią takie szczegóły.

Tyle, że w tej maździe na prawej stronie te felgi wyglądają tak samo, bo felgi są zakręcone tylko w jednym kierunku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz Kolego jak te felgi zamontować prawidłowo - "w dobrą stronę" ??

w cali założone są tak jakby pod prąd - chodzi o wzór, dla jazdy czy samej felgi to wszystko jedno, ale lepiej wygląda kiedy jest zgodnie z kierunkiem jazdy. No ale każdy ma inną koncepcje, dla kierowcy calibry są to strzałki wskazujące kierunek obracania koła, a założone w drugą stronę są to coś jakby chorągiewki .Ja poprostu nie lubię bylejakości i mnie często drażnią takie szczegóły.

Tyle, że w tej maździe na prawej stronie te felgi wyglądają tak samo, bo felgi są zakręcone tylko w jednym kierunku. :zdziwko:

 

Dokładnie :] Nie wiem jak Kolega klapausius chce założyć te felgi "w drugą stronę, zgodnie z kierunkiem jazdy" :zdziwko::zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu są niedopracowane już w stadium projektu.

Powinny być lewe i prawe(odbicie lustrzane) a są tylko jednostronne jak widać co kompletnie śmiesznie wygląda.

Ale wygląd mimo wszystko mają po za tym 1 zonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu są niedopracowane już w stadium projektu.

Powinny być lewe i prawe(odbicie lustrzane) a są tylko jednostronne jak widać co kompletnie śmiesznie wygląda.

Ale wygląd mimo wszystko mają po za tym 1 zonkiem.

dokładnie, czyli kierunkowe alu felgi :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...