Skocz do zawartości

Radio wzmaczniacz skrzynka. sprzet 1k +-


Kubut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

jestem nowy na tu jak i jestem zielony w car audio.

a wiec chcialbym kupic do mojego auta "chrysler Voyager " jakies audio czyli Radyjko wzmacniacz no i jakas skrzynie do tego. w aucie jest duzo miejsca wiec wymiary dowolne.

Obecnie mam seryjne radio i "glosniki" do ktorego nie moge podlaczyc Jack'a usb bt... a transmitery sa do D...

tak wiec czy ktos moglby mi polecic jakis zestaw by to dobrze ze soba zagrało. mozliwe ze za jakis czas rozbudowalbym to troche bardziej. zmiana głośników seryjnych i moze drugi wzmacniacz.. ale to tylko taka moja mysle. czekam na wasze propozycje co zrobic zeby to teraz dobrze zagralo .

 

jestem otwarty na nowy sprzet jak i uzywany.

radio najlepiej 1din. kable posiadam ew. dokupie brakukace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mowilem o wygluszeniu auta czyli tego nie chce robic. sadze ze nawet ten 1000 by na to nie wystarczył.nie chce robic profesjonalnego CarAudio. napisałem wyzej czego szukam. powiedzmy ze 200zl na radio ,wzmacniacz 400zl i skrzynia 400zl.. czy moglby ktos pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mowilem o wygluszeniu auta czyli tego nie chce robic. sadze ze nawet ten 1000 by na to nie wystarczył.nie chce robic profesjonalnego CarAudio. napisałem wyzej czego szukam. powiedzmy ze 200zl na radio ,wzmacniacz 400zl i skrzynia 400zl.. czy moglby ktos pomoc?

A kable?

 

Zwykle wyklejenie, żadne profi.

Myslałem że chcesz poprawić strefę audio to ci napisalem co najpierw.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable mam. musial bym sprawdzic grubosc i jaki bezpiecznik na nim siedzi. ew to jest do zmiany jesli zaproponowany sprzet przez was bedzie mocniejszy. nie chce wyklejac auta. nie wiadomo jak dlugo nim pojezdze. moze miesiac moze rok a wladowac 1k czy cos ponad bo to male auto nie jest. chodzi glownie o to o czym wspomnialem wczesniej. moze jeszcze przod glosniki ale to tez pozniej. oczywiscie moge kupic pierwsze radio i reszte z aledrogo ale czy to bedzie dobry sprzet w tej cenie. czy ktos kto wczesniej to skladal sie znal na tym i dobral odpowoednio wzmacniacz pod skrzynie. ? moge kupoc radio noname za 300zl ktore ma 2x20w albo jakis pionera czy sony za te same pieniadze 4x60w. nwm doklanie jaki to ma wplyw na reszte. wy sie znacie i dlatego pytam byscie mi doradzili w wyborze jaknajlepszego sprzetu w tej kwocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


moge kupoc radio noname za 300zl ktore ma 2x20w albo jakis pionera czy sony za te same pieniadze 4x60w.

 

Tu pokazujesz nam fakt iż nie zadałeś sobie trudu oby się dokształcić , a takim czymś  >

 

 

 


nwm doklanie
 

 pokazujesz nam iż masz głęboko gdzieś zasady poprawnej pisowni i czytanie Twoich marnych wypocin jest wkurzające. Weź się leniu do pracy, przestudiuj FAQ Nazara, potem użyj szukajkim  bo problemy o których piszesz były wielokrotnie opisywane! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej. to moze tak. Pioneer MHV s310BT.

do tego Sony XM504x. i Znalazlem skrzynke JBl dokladniejsze dane bede wiedzial pozniej.

 

Wiec. jesli nie wyglusze auta tak jak trzeba to najlepiej seryjne radiozostawic do tego kupic transmiter za 20 zl bo szkoda kasy wydawac jak i tak roznicy nie zauwaze? Okej. a co do radia to po co doplacac do radia z Usb Aux czy BT jak najlepsza jakosc podobno na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...