Skocz do zawartości

radio z procesorem dzwieku


Manfredo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Teraz mam chwilę czasu to postaram się bardziej sprecyzować swoje pytanie. Planuję zakup radia tak do 850zl w używce, zastanawiam się nad Pioneer P88RS, P8600MP i Alpine prawdopodobnie model 9855r. Nie jestem audiofilem, teram miałem 6900ib do zestawu 2xlanzar12+Magnat RX44 i JBL GTO 6507+JBL GTO 75.4, byłem z dźwięku bardzo zadowolony, więc sami widzicie. Po prostu chciałbym więcej ustawień w radiu min. procesor dźwięku, bo jeśli chodzi korekcje czasową to nie mam pojęcia jak to brzmi. W przyszłości będę rozbudowywał sprzęt, ale to prawdopodobnie 2x15 lanzara albo magnata + 2 wzmaki mono pewnie też Magnata. Nad przodem się jeszcze nie zastanawiałem, ale pewnie JBL, Magnat, PB.Więc które radyjko byście mi polecili? pewnie alpine? Pytanie teraz dlaczego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli chodzi korekcje czasową to nie mam pojęcia jak to brzmi.

To tak do końca nie brzmi. Korekcja polega na tym że opóźniasz (ms) dane głośniki tak żeby zgrać sobie scenę w jakimś danym punkcie odsłuchowym. :zdegustowany: co skutkuje tym że lepiej bądź gorzej będziesz odbierał dźwięk z racji ustawienia sceny :hyhy:

 

A z radyjek dobrze było by posłuchać przed zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Ja np lubie kenwooda a inni wola pioniera. Jak masz mozliwosc słuchania-to słuchaj! W koncu tobie ma sie podobac. Jak jakies radio ma procesor-to i tak nie jest az tak kiepsko zrobiony. Szkoda tylko kiepskiego zestawu glosnika i wzmaka-jakbys sobie zmienił glosniki i piece a do tego odpalil dobre radio-wtedy jest bajka..Ale wiadomo, to sie robi z czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem audiofilem, teram miałem 6900ib do zestawu 2xlanzar12+Magnat RX44 i JBL GTO 6507+JBL GTO 75.4, byłem z dźwięku bardzo zadowolony, więc sami widzicie.

 

Czytając taki tekst napiszę ... weź fajniejsze wizualnie dla Ciebie.

 

PS: to jest odpowiedź bez cienia sarkazmu ale po prostu wszystkie wymienione radyjka są co najmniej o klasę lepsze niż reszta klocków, a różnic brzmieniowych na ww. sprzęcie raczej trudno będzie się doszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj najlepiej jak sie wypowie ktos kto sluchal tych radyjek w swoim aucie na tym samym sprzecie :) a takich osob nie bedzie pewnie za wiele. ja mam wspomniana przez ciebie alpinke i przed kupnem balem sie obiegowej opinii ze alpina ma wysoka gore, zaryzykowalem i nie zaluje bo gory nie jest wcale tak wyostrzona jak powiadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...