Skocz do zawartości

Dołożenie subwoofera do fabrycznej instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :D A więc chciałbym dołożyć subwoofer do mojego obecnego auta jakim jest Citroen C4 II z 2014r bo brakuje mi niskich tonów ale też chciałbym zachować fabryczne radio. Myślałem nad wyprowadzeniem wyjścia rca z radia tak żeby dźwięk był możliwie najczystszy bez stosowania konwerterów i dołożenie takiego zestawu:

Skrzynia basowa wraz z głośnikiem JBL GT-X 1200 zamiennie z Pioneer TS-W306R

Wzmacniacz Crunch GPX 500.2/600.2

Zestaw kabli Renegade REN10 kit

 

Co o tym myślicie? Nie chciałbym też przeznaczać za dużo a w takim zestawie zamknąłbym się w około +- 700zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje wzmak z hiinput oraz regulacja fazy, filtrem lpf + subsonic + pilot. Bo tak to nie masz sterowania . Najlepiej jakis monoblock. Te sprzety co podales to chinska najnizsza liga, w tej cenie mozna znalezc cos lepszego zdecydowanie. 

 

Kable zdecydowanie za cienkie. No chyba ze wzmacniacz zamierzasz zamontowac gdzies z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę za bardzo znaleźć pinoutu mojego radia żeby ustalić które przewody to głośnikowe a średno mi się widzi rozbieranie drzwi i dolutowywanie do głosników, na rosyjskim forum już znalazłem jak do rd5 dorobić rca :D

 

Co byś polecił jeśli chodzi o głośnik oraz wzmaka i jaki przekrój kabli? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od oczekiwan i preferencji. Nikt za Ciebie nie bedzie wiedzial co Ci sie spodoba niestety, a subow jest naprawde duzo. Sadzac po sprzetach jakie wybrales musisz jeszcze sporo poczytac i od tego sugeruje zaczac. Na pewno w tych pieniadzach mozna juz trafic rozsadny uzywany zestaw. Chyba, ze masz mozliwosc odsluchac gdzies kilka subow, wtedy to najlepsza opcja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...