Skocz do zawartości

Czego słuchasz?


asikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku iż jestem tu nowym uzytkownikiem, postanowiłem, sie jakos uaktywnic. Co prawda forum odwiedzam od początku tego roku to konto zalozylem nie dawno gdyż potrzebna mi była wasza pomoc:) Dobra dośc OT.

 

Wypisujcie jakiego gatunku sluchacie oraz ewentualnie waszego ulubionego wykonawce (o ile taki dla was istnieje).

 

Może ja zacznę:

 

Ja generalnie słucham klasyki, konkretnego popu, soul'u, jazzu, dobre techno,trance jakoś czasami ujdzie:) Nie lubie hip hopu i nie przepadam za polska muzyka.

 

Ulubiony wykonawca - Tania Alboni oraz ... spójrz na moj podpis:) Tak Amy Winehouse. Udało mi się zdobyc nawet jej autograf:). Uważam sie za jej najwiekszego fana w polsce(mozę przesadzam ale co tam, to tylko moja opinia). Czytałem jej biografie oraz tematyczną ksiązke na temat jej kariery. Znam prawie na pamieć jej zyciorys, mam rownież kilka zdjec z jej prywatnej galerii, no i mam urządzony pokój ,ze tak powiem na jej cześć. Kilka plakatów o wymiarach 1 metra, billboard na lóżkiem i takie tam bajery. Jak wróce do domu do polski to wrzuce fotki :). To tak ku drodze samochwały:D.

 

Dlatego też moje auto bedzie robione na jej styl ale o tym kiedy indziej napisze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocne,mroczne brzmienia hardcore,terrorcore,speedcore,darkcore,schranz tego najczesciej.

 

Mniej ale tez duzo techno ale to prawdziwe,psychedelic trance dobry electro house...

O iii uwielbiam minimal techno,dobry minimal house tez mi wchodzi :)

 

Duzo moznaby wymieniac ale generalnie gustuje w muzyce eletronicznej szczegolnie z szybkim(200bmp to lajt) mocnym po oranym bitem :)

Slucham tez duzooo innej muzyki bo nigdy nie zamykalem sie na jakas jedna kulture mowiac ze wszystko inne je beeee,ale nie trawie tego shitu co puszczaja w radiu czy telewizji (po za malymi wyjatkami).Dlatego radia nie slucham wogole no chyba ze internetowego o danej tematyce :/

 

Ulubionego wykonawcy nie mam,duzo slucham muzyki praktycznie zawsze kiedy jest tak mozliwosc i za duzo bym musial wymieniac tych najlepszych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja glownie slucham HH. Z polskich wykonawcow lubie Ryska Peje, Gurala i Ostrego. Innym wykonawca tez zdarzaja sie calkiem spoko kawalki ale tych 3 slucham najczesciej. Nie pogardze tez hh zza oceanu.

Slucham tez duzooo innej muzyki bo nigdy nie zamykalem sie na jakas jedna kulture mowiac ze wszystko inne je beeee
i tu musze sie zgodzic z ige, bo w sumie to tez slucham roznych rodzajow, to zalezy od tego co wpadnie w ucho :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...