Skocz do zawartości

Alpine PDX-V9


khazar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Alpine PDX-V9, stan bdb, rocznik z tego co pamiętam 2016, oryginalne pudełko, certyfikat pomiarów Alpine, wszystkie wtyczki głośnikowe i do prądu oryginalne, śrubki i kluczyk do montażu również oryginalne. Bardzo fajny, dynamiczny, mały 5-kanałowy wzmacniacz, z bardzo sprawnym kanałem subwoofera (DF powyżej 1000). Bardzo dobrze kontroluje woofery, góra również nie jest ostra. Klocek bardzo chwalony na forum, efektywny, nie wymaga wielkich prądów w samochodzie, mieści się wszędzie.

 

Aby potwierdzić klasę wzmacniacza, wystarczy zobaczyć, że jest chętnie montowany przez uznanych instalatorów. 

 

Dane techniczne:

klasa D

4 x 100 W RMS (4 ohm i 2 ohm)

1 x 500 W RMS (4 ohm i 2 ohm)

DF > 1000

 

Z certyfikatu pomiarowego:

4 x 110W (4 ohm)

1 x 505W (4 ohm)

 

Cena raczej bez negocjacji, sprzęt jest jej warty, spokojnie można zrobić dobrze grający cały system tym jednym wzmacniaczem. Nie mam również ciśnienia na sprzedaż, bo jestem z niego zadowolony. Myślę jednak o dołączeniu DSP do swojego systemu i jeżeli znajdzie się chętny na Alpine PDX, to wybiorę wzmacniacz Helixa z wbudowanym DSP, jeżeli natomiast będzie brak chętnego na Alpine, to po prostu dokupię Helix Mini DSP, a PDX zostanie u mnie w systemie. 

 

Sprzęt obecnie jest zamontowany w samochodzie, można posłuchać jak gra. Fotki u mnie w temacie, dla bardziej zainteresowanych mogę zrobić większe zdjęcia. Wzmacniacz nie był otwierany i ja nie zamierzam go otwierać, także prośby o zdjęć z wnętrza nie przejdą. 

 

Cena 1500 zł

Odbiór osobisty: Gdańsk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...