Skocz do zawartości

Nagłośnienie Smart'a fortwo - Jak ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym nagłośnic smarcika, niestety nie mam pomysłu gdzie umiescic głosniki. Bedzie to zestaw odseparowany 2x 165mm i 2 gwizdki. z czasem jakas skrzynia. Szukałem cos na ten temat ale nic nie znalazłem. Moj pomysł to zamiescic woofery w klapie bagaznika bo w drzwiach to trzeba by pierw kieszenie zabudowaci potem dziury wycinaci w ogole duzo modyfikacji bo sprawdzcie sobie jakie sa drzwi w smarcie np tutaj: http://www.allegro.pl/item690039799_smart_600.html

 

 

Co o tym myslicie? Może ktos widzał jakies smarty z CA albo ma jakies zdjecia to poprosze.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pomysł to zamiescic woofery w klapie bagaznika bo w drzwiach to trzeba by pierw kieszenie zabudowaci potem dziury wycinaci w ogole duzo modyfikacji bo sprawdzcie sobie jakie sa drzwi w smarcie np tutaj: http://www.allegro.pl/item690039799_smart_600.html

 

Fakt w smarcie trzeba troszkę poświęcić czasu na dobre jego nagłośnienie, ale nie ma co dramatyzować są inne autka tez wymagające niektóre może nawet jeszcze trudniejsze niż smarcik

 

woofery w klapie ?

 

Siedziałeś kiedyś na jakimś koncercie tyłem do sceny ?

 

Tutaj pierwsze co to

2x 165mm i 2 gwizdki.

To chyba trochę za dużo jak na takie gabaryty :) skierował bym swoją uwagę w jeden system 165, ale za to wart za cenę dwóch :) jeśli celujesz w jakościowo granie

 

Tutaj jedną z sensowniejszych opcji jest zrobienie kick paneli które de facto nie jest aż tak ciężko zrobić jak się może wydawać A efekt będzie porządny

 

:hyhy::):rotfl::zdziwko::zdziwko: a myslalem ze tego sie nie da nagłośnić

trochę chęci żywicy i można sporo powojować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

 

Do Gilotyn:

Mam rozumiec, ze sugerujesz instalacje samych wooferów bez tweeterów? Co to za problem zamontowac to w smarcie. Nie Przesadzajmy. Przeciez miejsc na montaz tweeterow w smarcie jest sporo.

 

 

 

No własnie żywica... Jak ja nie lubie robic w zywicy i szpachli;p. Może mi ktoś wytlumaczyc jak to sie robi z tymi pończochami i innymi materiałami ktore się naciąga? Czy to się naciąga i smaruje od zewnatrz zywica i mata szklana czy jak?

 

Dzieki za pomoc i fatyge w znalezieniu zdjec:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie żywica... Jak ja nie lubie robic w zywicy i szpachli;p. Może mi ktoś wytlumaczyc jak to sie robi z tymi pończochami i innymi materiałami ktore się naciąga? Czy to się naciąga i smaruje od zewnatrz zywica i mata szklana czy jak?

 

W faqu w podwieszonych masz temat greg-is o żywicowaniu sporo wartościowych informacji tam znajdziesz no i pooglądaj dział nasze instalacje tam też sporo można się dowiedzieć :) co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...