Skocz do zawartości

Brak basu w A6 C7 FL Avant Audi Sound System


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Sprawa jest bardzo dziwna.

 

W A6 C7 FL Avant mam fabrycznie Audi Sound System. Sub koło koła zapasowego wymieniłem na sub z wersji Bose (gra lepiej). Odpiąłem wtyczkę i podpiąłem wtyczkę do suba od Bose (na grającym radiu by mieć od razu porównanie).

 

Teraz by były basy (bo są, ale słabe) muszę za każdym razem po odpaleniu auta lub uruchomieniu radia, ruszyć regulacją od suba (i tak jest na maxa, ale muszę ruszyć). Regulacją działa normalnie.

 

Wie ktoś może co to za czary mary. Mogłem coś popsuć, albo ktoś wie co może się stało? Komp nie pokazuje błędów.

 

Sprawdzałem na org subie, efekt jest teraz taki sam.

 

Stan basu utrzymuje się do momentu uśpienia mmi. Mogę wyłaczyć radio na 20sek i włączyć i bedzie ok. Ale jak dojedzie do odcięcie prądu lub wyłączenai mmi pod dłuższej chwili to muszę wchodzić w ustawienia basu i ruszyć pokrętłem.

 

Oddam wszystko na pomoc :) no prawie wszystko.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze takich rzeczy nie robi się na działającym systemie.

Po drugie co mówi VCDS/ODIS/VCP?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam. Znajomy co rozbiera te auta na częsci pierwsze sprawdził i nie ma żadnego błedu w VCDS, mówił że ma jeszcze oprg serwisowe, ale też nic nie wyjdzie. Jego słowa. 

Wogóle to bas jes razem jakoś dziwnie połaczony w tym aucie. Ujmujesz na subie to i ujmuje się na głośnikach, co za dziadostwo. Kto tak robi audio?!

Ma Pan jakiś uwagi na temat mojego przypadku? Wymiana mmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


co za dziadostwo. Kto tak robi audio?!

 

Ktoś wymyślił i zrobił OK ale jak się takie rzeczy robi 

 

 

 


Odpiąłem wtyczkę i podpiąłem wtyczkę do suba od Bose (na grającym radiu by mieć od razu porównanie).

 

 

to sam jesteś sobie winien i mogło się "coś" uszkodzić ...tyle że przez internet nie da się zdiagnozować i naprawić sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że jak robiłeś to na załączonym radiu to sterownik zarejestrował błąd, który po prostu trzeba skasować.

A o wersję pytałem, bo jak ma starego klona to może nie ogarniać nowszych sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że jak robiłeś to na załączonym radiu to sterownik zarejestrował błąd, który po prostu trzeba skasować.

A o wersję pytałem, bo jak ma starego klona to może nie ogarniać nowszych sterowników.

 postaram się  sprawdzić u niego te info, dam znać ale na spokojnie bo nie chcę się mu narzucać bo i tak ma ciągle pełno roboty, dziękuje za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...