Skocz do zawartości

Info o Alpine CDA 7897


mayer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o taki model Alpajna. Jakoś mało info o tym modelu, prędzej już coś na zagranicznych forach. Kilka osób z forum ma lub przerabiało ten model.

 

Wiadome, że (poprawcie jeśli sie mylę) były wersję 7897 (usa) a ta z dopiskiem J pochodzi z rynku japońskiego.

Wersji eu tego radia po prostu nie ma. Albo może inaczej... europejskim "odpowiednikiem" jest 7998r. Mają wspólną instrukcję, jednak....

 

7897 to nie deck  :wink:

7897 nie jest w miedzi  :hyhy:

7897 nie ma wyświetlacza organicznego (to akurat raczej na plus :hyhy: )

 

Jest jeszcze niestety kwestia tunera fm, z którego ograniczona funkcjonalność trzeba się niestety pogodzić. Japoński ma wiadomy zakres. Wersja usa nie ma rds-u i łapie tylko fale nieparzyste po przecinku.

 

Pytanie co siedzi w środku w bebchach, choćby w porównaniu do 7998r. Czy to samo, czy coś innego. Czy oba radia to ten sam poziom jakościowy, czy jednak dźwiękowo się różnią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Radio ma możliwość całkowitego wyłączenia końcówki mocy i zrobienia z niego DECK-a

U mnie nie ma ani RDS-u, oraz ma tylko nieparzyste stacje radiowe. Nie ma optyka i ma blaszana obudowę. Z tego co mi wiadomo resta jest bardzo zbliżone do 7998

Natomiast dźwiękowo.... powiem tylko tyle, że mam nadzieję, że to radio się nigdy mi nie popsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...