Skocz do zawartości

Astra G Budowa Audio od podstaw


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Za tydzien biorę sie za wygluszenie drzwi i wtedy zdam relacje, porobie zdjęcia

O! -> I to jest bardzo pozytywne podejście a i decyzja bardzo słuszna.

A gdybyś miał wątpliwości, to nie wypowiadam się teraz lekceważąco :) Ale za ten tydzień czy dwa to już różnie może być  :wink2: -> oglądniemy fotki i pogadamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wracam do tematu po dluzszym czasie, niestety brak czasu troche odsunal ten temat na dalszy plan. Ale czas nadszedl zeby zaczac cos robic ;). Zamowilem Morel Tempo Ultra 602 I maty Dynamat Xtreme do wygluszenia przednich drzwi. Jak juz mowilem zrobie zdjecia gdy tylko przyjdzie zamowienie I pokaze

 

Te morelki beda dobrze graly pod samym radiem czy bede musial dobrac odpowiedni wzmacniacz? Efekt oczywiscie ocenie sam jak to zagra pod radiem, ale chcialbym poznac kogos opinie czy jest duza roznica po podlaczeniu pod wzmacniacz.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wzmacniacz. Moc generowana przez rado ma się nijak do mogących przyjąć 120w wooferow. Testowałem je pod 50w,70w,125w. Im więcej dostawały, tym było lepiej.

 

No super. Chodź ja miałem  :rotfl:  sytuację odwrotną im mniej watów dostawały (w tym wypadku woofery) tym lepiej grały. Chyba jestem głuchy. Chodź po pikniku 2017 stwierdzam że jednak jestem głuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja w asterixie g kombi wygłuszyłem drzwi (myślę, że w miarę sensownie. Od razu Ci polecam zdemontować mechanizm opuszczania szyby - jest o wiele łatwiej i szybciej kłaść maty, ja na jedne drzwi przeznaczyłem ok 1 dnia), radio mam alpine 178bt (ale udało mi się kupić tu z forum 2 tgodniowe w dobrej cenie), głośniki kupiłem Audio System m 165 Evo, do normalnego słuchania muzyki wystarczały. Obecnie jak przeciągnąłem kable i będę wstawiał wzmaka to później planuję je wymienić na coś bardziej jakościowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...