Skocz do zawartości

Poprowadzenie przewodów BMW e36


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z poprowadzeniem przewodów rca z radia do bagażnika, lewą stroną ( progiem)  idzie cała wiązka kabli ( same cienkie, do modułu sterowania dachem [cabrio] czujników poduszek powietrznych, alarmu itd.. ) 

A prawą stroną (również progiem)  idzie główny przewód zasilania ( aku w bagażniku ) 

prawa strona za pasażerem jest pompa paliwowa

a środkiem idzie przewód antenowy od radia ( ktoś rzeźbił ) 

Którędy najlepiej poprowadzić przewody sygnałowe RCA ? 

Mój pomysł to wyrzucić kabel antenowy radia w lewy próg  tak jak jest to oryginalnie, a środkiem puścić RCA, może być ? 

A i jeszcze jedno pyt. Kable z bagażnika do głośników muszą też jakoś specjalnie być rozmieszczone czy moge sobie progami do tyłu do boczków i przednich drzwi przeciagnąć ?  teraz tak jest i wszystko gra bez zakłóceń ( na samym radyjku) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E 36 niczym się nie różni od innych aut, jeśli chodzi o rozłożenie w nim instalacji :) Głośnikowe progami, RCA tunelem środkowym, zasilanie już masz. RCA jeśli będą bdb jakości, dobrze ekranowane, to sobie poradzą przy przewodzie antenowym.

Edytowane przez bogus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5m jeśli chodzi o RCA to mi starcza od radia do wzmaka, który jest przykręcony do skrzyni suba i jest on blisko prawego nadkola, zaraz za kanapą ;)

 

Załóż może lepiej 80A. co by kabla nie grzać jak coś, a myślę że aż tak dużego poboru nie planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, małe biedne car audio z przodu mam odseparowany 130mm esx hz5.2c 80wrms a tył 160mm hifonics ts6.2w 100wrms do tego crunch gpx1200.4 . 
subwoofer może dojdzie ale to juz osobny wzmak i skrzynka będzie :) narazie chce to odpalić i posłuchać jak gra :)  A co do bezp. 100A ładnie wygląda bo ma taki zielony oczojebny kolor  :hyhy:  :hyhy:  a 80 przezroczysty plastik  :zalamany:  no ale założę 80A 
A przewód masz środkiem poprowadzony pod kanape i później środkiem przez tunel na narty ? Czy przechodzisz na bok kanapy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...