Skocz do zawartości

jaki litraż do rockford P2


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczcie mi jak to jest.... im większy litraż tym większe zejście? czy jak to się odbywa? bo co chodzi o pojemność skrzyni jestem w stanie zrobić i 100 jak by to coś dało

jak by tak było to nie jeden woził by suba na przyczepce :rotfl:

Niestety pewnych granic nie da się przeskoczyć z racji że nie pozwalają na to prawa fizyki i budowa danego głośnika. Pogoogluju na temat budowy głośnika i zasad jego działania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy głośnik ten zagra dużo głośniej z BR a właściwie szczelinówką i litrażem 55L? teraz ma zamkniętą o pojemności... 17-18L :D i czy możliwe jest żeby cewka się nadpaliła z braku odpowiedniego chłodzenia? (za mały litraż itd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest żeby cewka się nadpaliła z braku odpowiedniego chłodzenia? (za mały litraż itd)

 

tak jest mozliwe :D

 

zagra dużo głośniej z BR

 

zagra :D ale jaka muzyke sluchasz? w closed masz precyzyjny bass....ale jak masz sedan to wal w BR :D odczujesz roznice i bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzi ktoś co zrobić z tym P2? oddałem na przewinięcie cewek (80zł więc po taniości firma dragon to robi) i boje się że znowu go upale... sprzedać go komuś na nieświadomce czy zostawić i zobaczyć? i najwyżej 2 raz przewijać i wtedy wypchnąć? boje się że znowu go upale i zastanawiam się na P3-ką bo T1 za drogi dla mnie :D

 

 

 

P.S.

 

P3 czy JL W3? który lepszy do hiphop-u? wzmak SLA1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobra skrzynie zrobisz i dobrze ustawisz wzmak to nic nie powinno sie stac :D ja narazie bym go zostawil i obserwowal go...w BR latwiej wyczuc czy cos z cewka jest nie tak(czy sie upala itd) jezeli cos bedzie nie tak to wtedy zdecydujesz czy sprzedaz czy nie...ja tak uwazam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...