Skocz do zawartości

MOTO-PIKNIK - Tychy, 25-26 lipca 2009r. - SQL, dBL, dB Race


Rekomendowane odpowiedzi

MOTO-PIKNIK - Tychy, 25-26 lipca 2009r.

V Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio EASCA 2009

 

W imieniu organizatora i zarazem Partnera EASCA, firmy PRO AUDIO, zapraszamy serdecznie na kolejne eliminacje Mistrzostw Polski EASCA 2009, które odbędą się w Tychach w dniach 25-26 lipca 2009 roku. Miejsce pikniku, to plac "Pod Żyrafą" (teren parku miejskiego) przy Al. Niepodległości.

 

Podczas dwóch dni trwania imprezy zostaną rozegrane otwarte dla wszystkich zawody car audio w 3 konkurencjach:

- EASCA SQL (Sound Quality Level) - zawody na najlepszą jakość brzmienia (sobota - 25 lipca).

- EASCA dBL (dB Level) - zawody na najwyższy poziom głośności uzyskany w samochodzie przy użyciu materiału muzycznego z oficjalnej płyty dBL (niedziela - 26 lipca).

- EASCA dB Race - zawody na najwyższy poziom ciśnienia akustycznego możliwy do osiągnięcia w samochodzie przy użyciu dowolnego materiału dźwiękowego (niedziela - 26 lipca).

 

Więcej informacji dotyczących imprezy oraz rejestracji zawodników na stronie: http://easca.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to ze od poczatku (od pierwszej edycji) byla to impreza połączona ze zlotem oraz konkurencjami i zawsze fajnie było na nią jechać- dobrze ze cos sie dzieje z CA na Śląsku acz szkoda ze wlasnie sie dwaj organizatorzy popstrykali i zawody będą pod żyrafą, a zlot gdzie indziej - bezsens bo stanowcza większość z tego okręgu pojedzie na zlot a pewnie i zawodników byłoby więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wlasnie sie dwaj organizatorzy popstrykali i zawody będą pod żyrafą, a zlot gdzie indziej...

To o co im tam chodzi, żeby się trzeba było pstrykać na tydzień przed imprezą. Jedno przy drugim spokojnie może funkcjonować, a nawet jest wskazane.

Pewnie jak zwykle chodzi o podział kosztów lub jakąś inną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że jest wskazane - sam jestem jednym z organizatorów Summer Cars Party na Muchowcu w Katowicach

i od lat zawsze robimy i pomiary CA i wzystko co sie da - dla ludzi (uczestników) lepiej - więcej atrakcji - konkurencji - dla widzów też więcej rozrywki - same plusy

 

no ale cóż - to już kwestia podejscia organizatorów

 

a przeciez Pro-Audio będzie tez pod M1 robic wraz z WPP - stad tej sytuacji ze bez zlotu tuningowego Moto Piknik - zupelnie nie rozumiem :D a pomine ze Piknik wyrosł ze zlotów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę sprostuję, bo już więcej wiem z bezpośredniego źródła.

Otóż zlot tuningowy NIE JEST ODWOŁANY z imprezy Moto Piknik.

Wszystko jest po staremu i tak, jak to było wcześniej zapowiadane. Dla aut tuningowanych cały czas jest zarezerwowane miejsce "Pod Żyrafą" i są aktualne wszystkie inne sprawy, które były publikowane, np. na plakatach.

Nieorozumienie powstało tylko z powodu JEDNEJ OSOBY, która miała się zajmować częścią związana ze zlotem tungowym i w związku z tym miała również pozałatwiać stosowne zezwolenia i inne niezbędne papiery.

Miała, ale coś tam zawaliła i musiała się pożegnać z organizacją tej części imprezy. Wszystkie zaległe formalności zostały już załatwione przez drugiego współorganizatora i impreza może się legalnie odbyć w zakładanej wcześniej formie. Jednak ten odsunięty pan pisze teraz na forach i rozsyła do ludzi informacje, że zrezygnował z organizacji zlotu tuningowego i z tego powodu nie odbędzie się on. I to częściowa prawda - ON zrezygnował (a raczej zrezygnowano z niego), natomiast drugi współorganizator imprezy Moto Piknik z niczego nie zrezygnował, kontynuuje zapowiadaną wcześniej wersję, oraz informuje, że zlot NIE JEST ODWOŁANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś plan zlotu tak w ogóle jest, czy tylko to coś?:

http://www.moto-piknik.pl/planimprezy.html

 

Interesują mnie godziny w jakich przewidywane są zawody DB w niedziele.

Zlot to jedna, a same zawody, to oddzielna sprawa. Przeważnie odbywają się one mniej więcej wegług tego co jest podane tutaj jako "do pobrania" (lub na samym dole tej strony): http://easca.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieorozumienie powstało tylko z powodu JEDNEJ OSOBY

nie chodzi tu o "pana" z PRO-AUDIO??

pytam z ciekawosci bo oni w tamtym roku organizowali i było sympatycznie...

Raczej nie, bo Pro Audio dalej i już teraz samodzielnie wszystko ciągnie i dopina. Właśnie Pro Audio podziękowało za współpracę panu, który miał się zajmować częścią związaną głównie ze zlotem tuningowym, natomiast oni (Pro Audio) mieli wówczas ogarniać działkę związaną z car audio. Teraz sami robią i jedno i drugie.

Taką mi podano wersję, a co i jak było, to już trzeba iść z tym do wróża, bo nie chcę tu rozprzestrzeniać jakiejś ploty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku... nikt mi nie podziękował, sam odszedłem z tego niezdrowego układu :D

Nie mam zamiaru robić dla kogoś mega promocji w mieście i słuchać że tak naprawdę dla tej imprezy nic nie znaczę :D Bawcie się dobrze w weekend :P

No OK. Może i tak, ja tam szczegółów nie znam, bo to nie moja sprawa.

Taką wersję dostałem. Zresztą tu nie chodziło o to, kto komu podziekował lub kto sam zrezygnował, a jedynie idzie o sam fakt, że impreza się odbędzie według zakładanego planu, bo zaczynały już różne wersje krążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dziś ..SQ nie odpuszczę na bank , a jutro ... też muszę być by oddać "suba" właścicielowi . Mam blisko więc szkoda by było odpuścić taka imprezę.

Jak będziemy jechać to postaram się nie zapomnieć tweeterów i zwrotnic z VDO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł je. Było całkiem przyjemnie :) Zajęliśmy z kolegą 2 i 4 miejsce. Jedno w dB Race, drugie w dB Level.

 

Czarny Golf V na 20 calowych chromach jakby ktoś pytał :)

 

Widziałem trochę ekipy ze Strefy, ale wpadliśmy tylko na chwilę w sumie, więc specjalnie nie było czasu na nawiązywanie nowych znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...