Skocz do zawartości

Audio w Peugeot 407


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie poradzić was w temacie audio. Aktualnie mam serie i jest wielka lipa. Mam zamiar wyruszyć drzwi matami stp silver + pianka. Mam problem z wyborem głośników. Na glosniki chce przeznaczyć max 500 zł. Zastanawiam sie nad morel maximo 6.2 oraz audio system m165 evo choć w tych te małe zwrotnice mnie troche zniechęcają . Chyba ze zaproponujecie coś innego. Radio mam seryjne i tak zostanie, narazie glosniki będą podłączone pod samo radio a w przyszłości dołożę jakiś wzmak, wyciągnę sygnał z radia i dam mały subik w nadkole. Z góry dziękuję za pomoc

Przez pomyłkę napisałem nie w tym dziale, proszę o przeniesienie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie bawem dział ( wasze instalacje ) będzie miało chyba nowe miano pt,, spowiedź" jakie mam założyć głośniki do swojego nowego/używanego samochodu ...

 

Sory za off topic ... ale ten dział myślałem że jest do czego innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powiedział ze to nie ten dział? ...

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Terapeuta zapomniał receptę na leki wysłać, i już się mieszają rzeczywistości;)

 

Zastanawiam sie nad morel maximo 6.2 oraz audio system m165 evo choć w tych te małe zwrotnice mnie troche zniechęcają . Chyba ze zaproponujecie coś innego.

Z wymienionych przez Ciebie - Morel

A oprócz w/w: eXcursion SHX 6C, German Maestro 2S-6512 2, Eton POW 172.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejson, Mirek ci powiedział ze to nie ten dział? istotą rzeczy jest to ze chce robić up systemu. pomylił się i tyle.

jakiej muzyki słuchasz? tylko nowe zestawy czy używki tez?

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Słucham trance, dubstep a i czasem jakiś delikatny metal jak wpadnie w ucho. Używki też wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...