Skocz do zawartości

Wzmacniacz małych gabarytów 2/4 kanałowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę bo pewnie tak będzie szybciej niż szukanie po googlach. Czy może ktoś podać przykłady jakiś wzmacniaczy 2 jak i 4 kanałowych o jak najmniejszych rozmiarach.

Potrzebuje zamontować w pewne miejsce ale nie mam określonych wymiarów - oby był jak najmniejszy 15 - 20cm długości max.

Kilka tanich chińskich znalazłem na Alledrogo ale wolałbym coś co w miarę będzie działać. Będzie to podłączone pod radio Pioneer deh6300sd oraz głośniki Morel maximo. Wystarczy mi mocy na kanał ok. 60 -70W RMS

 

Wiem że łatwiej znaleść małego 2-kanałowca ale może ktoś doradzi jakiś mały 4ch to będe miał bazę na przyszłość.  Dziekuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde dzieki Panowie za odzew! juz poszukuje tych co wypisaliście - przemyślałem i kosztem RMSów może być faktycznie mniejszy bogus1984 ma racje. Nie można zrobić mikro obudowy z dużymi bebechami :rotfl: 

Na kanał może być 30 - 40 W  - ja i tak nie słucham pod limit a zasugerowałem sie mocą głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford PBR nie jest mostkowalny niestety. Axton - pomyśl o C610xs, 5 kanałów, masz do dyspozycji, 4 x 40, możesz je mostkować na 2 x 110 Wat, lub wykorzystać 4 kanały do aktywnego podziału (radio z aktywką, procesor), bi ampingu, no i na kanale suba masz 190 Wat przy 2 Ohm.

Edytowane przez bogus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest ciekawa opcja  - ciekawe jak z jakością dźwięku i grzaniem się tego piecyka

 

 

Ew. odpowiednik Audio System X 75.4 jest w dobrej monecie na Alledrogo.

 

to jest druga fajna opcja dla mnie. Chyba muszę się śpieszyć z decyzją :-)

 

 

Z tych dwóch pewnie wybiorę ! reszta poza zasięgiem cenowym dla mnie w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukaj małych Hifonics'ów VII bądź VIII generacji, maluchy naprawdę ciekawie i energicznie grały.

Również Autotek'i serii mean machine/bass trust

Mniejsze modele Precision Power serii Art.

Wyżej wymienione mają sporo więcej prądu jak w manualu, zresztą popatrz na testy.

Moim zdaniem łatwiej ulokować gdzieś dwie małe 2ch niż jeden 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy IV generacja warta ? mogę mieć za ok. 300zł - czy te nowe generacje dużo nowego wniosły ?

Jeżeli chodzi o Tritona IV to nie mogę się wypowiedzieć, gustuję w starszych konstrukcjach, z czasów gdy logo nie musiało być podświetlane by grać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...