Skocz do zawartości

Jaki subwoofer do 300-400 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że pogoda pozwala na grzebanie w samochodzie, postanowiłem uzupełnić mój skromny zestaw CA. 

Potrzebuje kupić jakiś subwoofer, 300-400 zł najlepiej ze skrzynią, to bym mógł go szybciej wstawić do samochodu :)

Okej, wehikuł w którym ma siedzieć potwór to (uwaga!) Punto 2 fl,

-radio Kenwood kmm-100ry (ma tylko jedno wyjście rca),

-wzmacniacz stary jak ameryka, Crunch pzi 125.4 

 podobno ma 4 x 125 RMS i 2 x 400 RMS, tyle że ja mam do niego na dwa kanały podłączone głośniki na przód i chce zmostkować 2 kanały w 1 na 400 RMS (ten wzmak ma taką opcję),

-głośniki przód Autotek A6.2cs podobno 100 RMS, ale ja mam na wzmaku moc na połowie, bo dalej jest przester (dziwne),

-posiadam jeszcze kondensator crunch na 1.0f,

-kabel zasilający jest od spawarki, czysta miedź 38mm2 (wzór jak to policzyć znalazłem w necie)

Od tamtego roku siedzi mi w głowie jeden sub, a mianowicie Rockford Fosgate p1s4-12 albo 10, w sumie to tylko hatchback.

Chciałbym żeby było dużo niskiego bassu, słucham hip hopu, sporadycznie czegoś innego :)

Oczywiście coś używanego byłoby spoko dostać, np. z bazarku na forum, pozdrawiam :)

 

A! drzwi wygłuszone matami stp i pianka na tapicerce, dystanse mdf itd, wszystko jest. Kable pod głośniki wszystkie nowe i grubsze niż seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale ja mam na wzmaku moc na połowie, bo dalej jest przester (dziwne)

 

Nie dziwne dla kogoś kto przeczytał tematy o Gainie ... to że nie czytałeś widać po wytłuszczonym tekście .

 

Myślisz że nie mamy tematów o subwooferach w tej kategorii cenowej? Powiesz że same stare tematy i same stare graty promujemy ? No cóż , taki mamy klimat i takie czasy że księgowi za cugle trzymają konstruktorów klocków ...ma być zysk , a granie spadło na drugi poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...