Skocz do zawartości

Usterka Alpine 9835r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem a mianowicie panel radia działa cały czas w trybie przyciemnionym. Jak świeżo podłącze zasilanie lub założe panel to przez około 15 sekund wyświetla dobrze a później ściemnia. Kabel od świateł jest niepodjęty. Druga sprawa montowałem radio i trochę za ciasno spasowałem czego efektem niektóre płyty nie chcą do końca wychodzić. 

 

Co z tymi problemami zrobić? Jeśli sam nie dam rady ( mam podstawową wiedzę dobrze rozwinięte zdolności manualne ) to kogo byście polecili?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podepnę zasilanie ( kości )wyświetlacz działa przez ok 15 sekund następnie się ściemnia w dzień praktycznie nic nie widać. W ustawieniach jest manual nie na auto i kabel illum nie jest podpięty. Drugi problem jest taki że po wyjęciu z kieszeni radio dalej słabo wypluwało płyty wie je rozebrałem nastąpiły naprężenia widocznie ale temat ogarnąłem i wszystko było ok ale niestety uje...łem jeden mikroprzełącznik i teraz dupa. Powoli trace cierpliwość i siły cały wczorajszy wieczór i dziś od 8 z tym walczyłem i taki klops na koniec. Teraz pytanie co robić jest ktoś kto ogarnia takie rzeczy tu na forum w rozsądnych pieniądzach czy lepiej rozglądać się za innym radiem. Wlutowanie nowego mikroprzełącznika nie stanowi dla mnie problemu ale gdzie takiego dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częściowo podepne sie pod temat:

moje 9835r czasem sie ściemnia (cały panel bez wyjatku) o ile mam w pozycji 0 (płasko) bo coś ewidentnie nie łączy, jak dam tilt w pozycje 1 lub 2 to wszystko świeci jak trzeba

jakieś propozycje, sugestie jak to zniwelować czy może lepiej zostawić jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki microswitch wlutowalem od starej zmieniarki. Jak chcesz to jutro sprawdzę czy jeszcze jeden w niej jest do zabrania. Miałem ten sam probl

 

 Jeśli masz taką możliwość  to byłbym Ci bardzo wdzięczny. 

 

Czy dodatkowo jakieś propozycje serwisów osób które zajmują się naprawą ktoś z kolegów poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...