Skocz do zawartości

SOUNDSTREAM SPL MULE jakies info na ten temat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie dotyczace SOUNDSTREAM SPL MULE 12" co o tym sadzicie czy jest to sub warty zakupu jakies opinie na jego temat ? praktycznie nie znalazlem zadnej informacji co mozna z niego wycisnac i jak gra

chyba ze cos doradzicie do 600zł na suba ktory bedzie napedzany HIFONICS BXi1100D i nie bede sie wstydzil :D

 

z gory dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze ten sub jak kazdy SS ladnie lupnie :zdziwko: to jest amerykaniec wiec na pewno potrzebuje wiecej wacikow niz jest napisane w rms...hifon da sobie z nim rade...

 

a co powiesz na sub hifon brutus?kiedys sam na niego polowalem i dam Ci linka do tematu o nim :D

http://strefacaraudio.pl/forum/topics5/hif...s+brutus+bx12d2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerszenpiotr, dzieki za info co prawda twoj jest za duzej mocy jak narazie dla mnie ( czytaj kasowo ) i posaidam za malej mocy wzmak do niego

 

natomiast pogrzebalem i troche znalazlem o nim na stronach wujka google i co mnie dziwi dane tego samego glosnika na kilku stronach sa sprzeczne czym jest to spowodowane ?? przykładem jest podanie moc szczytowa dla 12" waha sie w zależności od strony 350-500W tak samo jest z obudowa zalecenia to 80-100 litrow z BR

 

czym to jest spowodowane czy moze ktos mi udzielic jakiejs konkretniejszej informacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no trudno zreszta za te pieniadze co go moge miec nowego co ciekawsze to nie bede wybrzydzal ale chyba lepsze to niz chinczyk

 

dzieki za pomoc temacik mozna zamknac gdyz glosnik nie jest produkowany od 2006 roku i chyba nie znajdzie sie kolejny amator kwasnych jablek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba nie znajdzie sie kolejny amator kwasnych jablek

Oj przesadzasz.To stara konstrukcja ale jeszcze prawdziwy hamerykański głośnik nie jak teraz chińskie gówno.Exact(najwyższa seria) jest nadal poszukiwanym i cenionym głośnikiem na świecie.

Jak by ktoś potrzebował to znam niemal całą ofertę tego producenta z tamtego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sa to modele podobne lecz nie graja tak samo modelowo rocznikiem produkowane od 2003 -2005 roku

 

http://www.retrevo.com/samples/Soundstream-Subwoofer-manuals.html

 

szukaj pod U

USA 10 i dalej opis soundstream

Edytowane przez Animek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa to modele podobne lecz nie graja tak samo

:rozpacz:

Skąd ja wezmę soundstream’a/y USA :?: w przystępnej cenie oczywiście bo import raczej nie wchodzi w grę :niepewny:

modelowo rocznikiem produkowane od 2003 -2005 roku

szczerze pisząc myślałem że to starsze głośniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usa sa raczej nie do kupienia w polsce

jelsi chodzi o SPL 10 soundstrema to juz latwiej koszt okolo 450 zł tyle ze to jest 2 x 4 ohm 250 rms

 

a nie chcesz 12 1x4 ohm 500 rmsu ??

Animek mam soundstream'a USA8' w skrzyni br od producenta, ten głośnik strasznie trafił w mój gust dla tego byłem ciekaw czy SPL ze względu na podobną budowę gra podobnie bo jak sam wspomniałeś dostać SS USA u nas w kraju to trochę ciężko, tym bardziej że szukam go/ich z ~rok.

Kiedyś widziałem na all…. jedną sztukę USA ale niestety przytartą z resztą mój SS też miał niestety wymienianą membranę i coś grzebane z cewką :(

Co do impedancji to jest mi to w sumie obojętne tak samo jak liczba wzmacniaczy ich napędzających.

Będę chyba musiał osobiście odsłuchać tego SPL’a i zdecydować czy jest coś dla mnie wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spl 12 moge dac ci odsluchac niestety 10 nie mam mam 2 wersje tego glosnika 12 spl i 12 spl mule

jak dla mnieosobiscie to nie jst glosnik do sluchania raczej do dbdrag co nie rpzeszkadza mi granie w bagazniku

jak dla mnie jest on dosc plytk w closecie a w szczelinowce ma dopiero odpowiednie brzmienie niestety skrzynia jest dosc sporych rozmiarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...