Skocz do zawartości

Większy alternator? Głośniki na tył? - Proszę o rady.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Na początek powiem co mam a później o co chodzi.
Samochód Mazda 323f BG 93r 16v 88km.
Alternator chyba 70a albo 80a - mała różnica
Radio Pioner Deh 80prs.
Głośniki przód zestaw Focal PS 165 FX
Wzmacniacz na przódCrunch GTX 4800
Skrzynia 30l reflex Subwoofer DD612 RED LINE
Monoblock tył Excrusion HXA-4K
Kable 50mm2 OFC

Chciałbym dołożyć drugiego DD612 RED LINE w jednej skrzyni i jakieś mid basy na tylne drzwi, ale mój alternator tego nie pociągnie. ;/
Mam jeszcze Crunch GTX 2600, którego też mogę użyć :D i dołożyć coś. 

Co mam w tej chwili zrobić gdy brakuje mocy, odraz będę robił big 3 wszystko mam tylko czekam na Cieplejszy dzień ogólnie cała fura wygłuszona (Prawie skończona)
Tylko teraz jaki alternator?? Nie mam pojęcia ;/ Aku starczy? mam jakiś 55ah.
Ogólnie teraz na tej konfiguracji światła nie przygasają wszystko dobrze działa. 
I jakie głośniki na tył?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki na tył to raczej zły pomysł. Dlaczego ? Poszukaj odpowiedzi na forum. Pakiet superkondensatorów na pewno poprawi Ci problem z prądem chyba, że już teraz masz spadki do 12V... Większy alternator nie zaszkodzi tym bardziej, że ten piec ciągnie 170A . Poważnie masz 1szt DD 612 w 30l skrzyni bass reflex ? :D 2szt jak chcesz to tylko w wersji 2x4ohm bo ten piecyk przy 2ohm ma trochę za mało mocy na 2szt a w 1ohm prawie 1.7kW więc już w miarę pociągnie 2szt choć bez szału.

 

Superkondy sprzedają ludzie z SCA z tego co pamiętam a jak nie to szukaj na alledrogo jako 'superkondensatory' bądź 'boostcap'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz to mi padła w nim cewka, z nie wiadomo jakiej przyczyny(najprawdopodobniej cewka) szczerze to sam muszę sam przeliczyć litraz tej skrzynki. Spadki mam do 13,5 max 13,3 chyba spadło. Jeszcze Big3 nie zrobione. Problem taki ze nie mogę znaleźć odpowiedniego alternatora :/ plus tweeter, jeden tez przestał grać, a nie mam jak aktualnie go sprawdzić. Myślałem żeby coś włożyć innego pod ten wzmacniacz, żeby wyciąganac max z tego wzmacniacza wgl. Popełniłem błąd i mam HXA-3k. A nie mogę edytować postów z poziomu telefonu.

Także jakieś dwa suby albo jeden, który zrobi jak najwięcej zadymy z tego wzmacniacza. I czy można gdzieś dostać takie tweetery nie kupując kompletu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupna Hollywood AGM 80ah czy warto zmienić? Dużo da? Niż kwas?

Z tym że ma 1.5roku.

 

Plus taki pakiet kondesatorow http://allegro.pl/superkondensator-3000f-bcap3000p-balanser-f-ra-vat-i6963873268.html#thumb/3

 

Czyli 6 szt.

 

Gdzie mógłbym dostać taki sam, tweeter? Od zestawu Focal ps 165 FX, albo o takich samych wymiarach tweetery żeby pasowały w ich obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...