Skocz do zawartości

Wybór internetu bezprzewodowego.


LukeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie mam net radiówka 0.7 mb płace 50 zeta. Morduje się z tym już 3 rok ale ostatnio to już mam dosyć tego częściej nie ma jak jest a jak jest to chodzi tragicznie ,są momenty że naprawdę smiga ale to rzadkość. Mój dostawca netu jest w regionie monopolistą jeśli chodzi o net .Zgłaszam mu cały czas swoje żale ale on wie że "albo jego net albo praktycznie żaden inny" i co z tym idzie ma mnie głęboko w dupie. Ostatni tydzień brak netu znów. Zajechałem osobiście i dowiedziałem się że w wyniku burzy uległa awarii antena i będzie zamontowana inna mocniejsza. Zadowolony czekałem ... po uruchomieniu jest gorzej niż było .Przez parę minut jest parę minut nie ma :przestraszony: I mam już dość tego sprawdzałem różne oferty i nie mam pojęcia czym się zainteresować , są opcje typu internet satelitarny ale tam koszt instalacji i abonamentu jest kosmiczny więc pozostają operatorzy GSM. Zapewne w dużej mierze zależy to do zasięgu bo jak w domu korzystam z netu na komórce chodzi średnio ale jak jestem w zasięgu 3G inna bajka śmiga super. Jestem w stanie odpuścić ściąganie filmów itp trudno ale chociaż żeby jak mam tą niedziele wolną to coś posprawdzać pocztę , fora itp ale nie siedzieć i jeszcze tym się wquu... Zazdroszczę osobom żyjącym w większych miastach :D bo jeśli chodzi o wieś i internet i tym bardziej na Lubelszczyźnie to jest koszmar. Jeśli macie jakieś doświadczenia z netami z Orange itp byłbym wdzięczny za rady i wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to netia z tego co slyszalem... spotkalem sie z blu conect czy cos takiego to przy 4 mb realnie byl 1 a z orange to wogule daj sobie spokuj bo znajomy ma to... tez jestem w takiej sytulacji jak Ty i narazie mecze sie z tym... pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, mam i żaden z nich nie może korzystać z NEO nawet coś tam że za daleko są od centrali czy jakoś tak nie wiem nie wnikałem w to bo ja stacjonarnego tel nie mam . Sąsiad ma coś z Plusa ale to strasznie chodzi no i ten limit 0.5 GB :przestraszony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta w PLAY na karte. Kożystam z niego od 2 miesiecy ponad-w pracy i nie tylko. Neta potrzebuje do siedzenia na forum,sprawdzenia poczty,NK,smogu,GG itp. w pracy siedze tak na kompie po ok 6godzin. Przy doładowaniu za 50zl dostajesz limit do wykożystania 4Giga-mi spokojnie to wystarcza-oczywiscie bez sciagania filmów. Najlepiej sobie wejsc i zobaczyc jaki maja zasieg w danym regionie. Po zakupie zasieg miałem 53% :D -pozniej kupiłem przedłuzacz 3m USB i połozyłem modem koło okna-teraz mam 97% :przestraszony: i jestem zadowolony. Polecam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mój wybór padnie na net z Play'a tym bardziej że jest teraz promocja :przestraszony: limit 5 GB sądzę że spokojnie mi wystarczy pozostaje kwestia zasięgu ale to się okaże. A teraz czym decydować się przy wyborze modemów ? warto dopłacać i brać droższy? a jeśli tak to jaki polecacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz przyzwyczailem do radiówki :D

Mam juz 3 lata i poczatkowo było kiepsko, ciagłe problemy zaniki, lub całkowity brak internetu :D .

Ale firma sie rozwineła i teraz juz prawie nie narzekam, czasami jak duzo osób korzyta to muli ale nie jest zle.

Bo przeciesz dosc sporo mieszkanców sie zaopatruje w ten internet w chełmku.

firma to Inter-dawmar i rozprowadza interet po okolicy.

Ja płace 40 zł i nie znam lepszej oferty.

a to tescik łacza

http://www.voiptest.org/results/378608.jpg

co do internetu od operatora komórkowego to nie jestem przekonay, kolega posiada z orange i strasznie narzeka, nie wiem jak jest w przypadku Play. Co do modemu to kompletnie sie nie orientuje, ale kolega zaczek111 ma racje najlepiej kupic pzedłuzac i ustaic modem w odpowiednim miejscu to napewno duzo da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych przedłużaczy to ja kupiłem 3 metrowy bo taki mi wystarcza (9zł),a pytałem o antene to sama antena 55zł plus sama przejsciówka do modemu 20zl---wiec sie nie opłaca. Co do modemu to posiadam używke Huawei E160 i jestem zadowolony-jedyny ból to to ,że musiałem sciągnac z niego simlocka za 50zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...