Skocz do zawartości

Komory +/-


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pacjet to golf III 5d. Stoi u lakiernika...

I tak się zastanawiam nad CA w nim. Wiem że można iść tradycyjnie w maty. Ale są auta też z komorami i to z różnych względów. Pomijając fakt cięcia tapicerki i stosowania głośników HA.

Interesują mnie +/- takich rozwiązań.

Np jaki orietacyjny litraz pod 16tki? Czy może ktoś robił komorę br? Czy mimo wszystko i tak wygluszaja drzwi mając komory? Chciał bym by wypowiedział się osoby mające styczność i z komorami i tradycyjnym rozwiązaniem. I wypowiedziały jakie są ich odczucia. PS może się przyda ten temat dla potomnych mających taki właśnie dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem golfem 3 z komorami. Aktualnie te komory posiada machul333. Ja byłem mocno zadowolony, Machul też pisał że jest zadowolony. W aktualnym aucie też mam komory.

 

Edit. W golfie prócz komór nie było wygłuszenia drzwi.W aktualnym jest.

W golfie komory zastępowały plastikowa szufladę na drzwiach, wystawały poza płaszczyznę drzwi praktycznie do krawędzi siedzenia. Często traktowałem komorę jako taki niski podłokietnik. Drzwi podczas grania nie trzęsły się, nie skrzypiały, nie trzeszczały a to był przecież 20 letni golf. Kwestia litrażu i doboru głośników pod komorę. Mnie odpowiadało. Chociaż aktualnie mniejsze komory grają trochę lepiej.Głośnik ten sam. Jeżeli woofer nadaje się do komór i masz możliwość zrobienia ich, rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie komory w tym aucie jak pisali tam wyżej . Tyle że u mnie drzwi też są wyciszone . .Jest duża różnica na plus w porównaniu do wyciszanych całych drzwi.

 

Pierwsze co to pozbycie się rezonowania wszystkiego, teraz gra głośnik a nie wszystko dookoła razem z nim. Dodatkowo masz osłonę głośnika przed wodą więc można spróbować głośników z HA.

Osobiście już bym nie wrócił do wygłuszania samych drzwi ,do następnego auta też na pewno będą komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...