Jump to content

Wzmacniacz i skrzynia do Focal P 25 DB


Recommended Posts

//objętości skrzyń w litrach, umknęło mi że zamknięta ma być:

Objętość obudowy zamkniętej (litry) 25

Objętość obudowy bassreflex (litry) 45

 

Alledrogo.pl -> skrzynki i jazda z tematem

 

Co do wzmacniacza... p l e a s e... ale może ktoś doradzi jakiś NAJLEPSZY wzmacniacz, szczególnie bez przedziału cenowego

 

ps. dobry dział tak sądze, bo to takie pytanio/stwierdzenie, więc na dział giełda->kupię nie łapie się ;(

@edit: ps2. "1 postów" - ho ho ho, ide po popcorn, zaraz będzie jazda :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Witam!

 

Widziałeś? http://www.strefacaraudio.pl/topic/53279-jeste%C5%9B-nowy-wiec-tutaj-si%C4%99-witamy-czytaj-pierwszy-post/

 

Co do wzmacniacza to polecam DLS A6 , bo jest świetny do napędu subwoofera. 

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...