Skocz do zawartości

proc alpine


woythc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


h-900 z poziomu radia sie wybiera tylko jak go w prosty sposób okłamać oszukać zrobić w balona.. mam switch do podziału sygnału (działa) wyglada okropnie

Mozesz po kolei .

Które wejście wybierasz z poziomu stacji ( jest aktywne ) , a nie jest wpięte w magistralę ( bo rozumiem radio zawiaduje prockiem ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po kolei radio mam pod coaxem i mam trzy wejścia po światełku mogę używać tylko jednego wybierając na radiu fm a potrzebuje jeszcze jedno jakoś zmusić do działania. jak dobrze pamiętam uruchamia się gniazdo o nazwie dvd digital ale jeszcze sprawdze na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam switch do podziału sygnału (działa) wyglada okropnie

Czyli posiadasz zarówno wejście dla jednostki jak tez źródła zewnętrznego .

To dlaczego nie kluczujesz dodatkowych źródeł na zewnętrznym wyborze , tylko chcesz dublować funkcje ( do tego w miejscu najmniej odpowiednim ) ?

 

Ostatnio robiłem zewnętrzny moduł dodatkowych wejść z hierarchią .

Normalnie aktywne wejście optyczne , jak podłączy się USB to przechodzi na USB , a jak podamy sygnał na kolejne wejście ( optyk lub coax ) to staje się ono nadrzędne nad poprzednimi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proc ma 5 wejść coax 3 x optyk i rca z rca nie chce korzystać,coax działa  pod radiem jeden optyk działa pod odtwarzaczem strumieniowym a chce jeszcze podłączyć zewnętrzną kartę. nie potrafię zrobić sobie modułu z hierarchią ;) chciałbym w prosty sposób o ile taki istnieje zmusić procesor do pracy a konkretnie uruchomić jeszcze jedno wejście optyczne sterując wybór z poziomu radia a tam chyba można wybrać np zmieniarkę.. tyle że nie chce jej mieć fizycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam switch do podziału sygnału (działa) wyglada okropnie

 

 

To taka zabawa do jednej bramki ;-))

Chyba , ze to co powyżej nie oznacza tego co napisane .

Nie wybierzesz wejścia , jezeli magistrala nie stwierdzi jego obecności .

Dlatego teraz w wyborze dostępnych źródeł nie istnieje zmieniarka  , a pojawi się samoistnie gdy ja tam przypniesz .

Z oszukiwaniem tez chyba nie przejdzie , bo aktywność wejcia cyfrowego dla zmieniarki określa sama zmieniarka ( aktywacja w niej wyjścia optycznego ).

Być może  zmieniarka DVD , ta chyba  z definicji korzysta z  Toslinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...