Skocz do zawartości

Jaki sub? - scisłe wymagania.


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z checia bym porownal swojego 12Si Ltd do twojego . Ja mam tego z pierwszej serii 500 rms i tez wydaje mi sie ze trzesie buda ☺ Mysle ze Aliante bedzie dla Ciebie odpowiedni.Chociaz jesli ma byc nowy to na rynku jest tego troche i cos wybierzesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


W Alfie mam wersje 10 calową- karabin

Co człowiek to wrażenie :wink: .

 

Na moeje Aliant 10 cali 

dosłownie połknął tego:

http://www.scan-speak.dk/?page_id=162&single_prod_id=227

Przyznaję, że nie próbowałem "wyciągac z niego soków" ale jak dla mnie odpadł w przedbiegach.

 

Sam jestem ciekawy co to za wofery trykną jak sub 25 cm? ...biore od razu :hyhy: .

 

Mocca a może czas "przecierac" nowe szlaki ( jak tak robię nie raz się wyłożyłem ale czasem bywało bananowato :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...dlatego mnie tak zawiódł :hyhy: .

 

Mocca dziwię się, że nie padła jeszcze ta propozycja (swego czasu ktoś sie tu długo bujał z wersją 10") :

http://www.acoustictechnology.sg/p_subwoofers.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie doświadczeń zebranych na naszym podwórku nie zgodze się z powyższą wypowiedzią

 

Spoko, tak samo było kiedyś z DLSem, na Śląsku grał a na północy nie :) Wszystko zależy od reszty systemu, od oczekiwań, od strojenia, zasilacza itd itd.

 

Fajnie że są różne opinie i każdy słyszy inaczej bo jakby każdemu podobała się Twoja żona to byś dziś żony nie miał :)

 

Seas lotus to spoko sub ale dziś produkowana jest inna wersja jak tą co chyba miał Truck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...