Skocz do zawartości

Honda CRV II, radio Vordon, głośniki?? bez wzmaka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy :)
 

Siedzę obecnie na końcu świata i niedługo wracam do kraju. Zamierzam pozbyć się seryjnego car audio z mojej Hondy i wstawić tam nastepującą stację multimedialną :
Vordon ht-869v2 (gpsy, kamerki cofania i inne bajery w tym są ;p) Wiem, że na pewno są lepsze radyjka 2din, ale o tym czytałem, że tragedii nie ma (jeśli ktoś coś więcej wie na jego temat chętnie poczytam). Ewentualnie może ktoś poleci coś innego z takimi możliwościami, ale nie za 3000 zł :)

Zamierzam do tego wstawić jakieś dobre głośniki na przód plus tweetery, oraz wygłuszyć przednie drzwi. Poszukuję głośników ktore będą dobrze grąły bez wzmaka (obecnie nie chcę żadnego montować, może za jakiś czas). Muzyka której słucham to głównie rock i pod to bym chciał dobrać głośniki. Moja prośba jest skierowana do Was, ludzi którzy tym się interesują. Ja wymagam po prostu dobrego brzmienia mojej muzyki, kwestie techniczne mnie nie interesują bo się na nich nie znam i po prostu nie mam czasu zagłębiać się w temat. Kasa na głośniki, jeśli  będą warte swojej ceny to mogę wyłożyć w okolicach 500 zł. ale jestem otwarty na różne propozycje :)

 

Dziękuję wszystkim z góry za pomoc i poświęcony czas oraz witam wszystkich jeszcze raz :)

świr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega karuzel pomógł mi na priv, zaufałem jego zdaniu więc:
Głośniki Mb quart qs165, dystanse od civica będę musiał porzeźbic, bo do CRV chyba nikt nie produkuje. Do tego maty CTK 2.5mm na przednie drzwi oraz pianki na tapicerkę 4mm. Radyjko GMS 6808.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...