Skocz do zawartości

Kicker zx750.1 w 1ohm


jasiu1771
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na anglojęzycznych forach zdania są podzielone..;) Jedni piszą że tylko starsza seria kx chodziła w 1Ohm. Inni że grają xz-em w 1Ohm ale trzeba mieć stabilne zasilanie. Kolejni że wchodzi od razu w protect bo wzmacniacz wykrywa za niską impedancję. Ktoś napisał że po wymianie bezpieczników któe przepalił z 3x25A na 3x30A jest ok. Jeszcze inni że lepiej nie ryzykować sprzedać go i kupić coś innego stabilnego w tej impedancji..;) Pytanie czy na co dzień? czy tylko do zrobienia czasem hałasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wiele wzmaków pracuje poniżej zalecanej impedancji, bo są robione "z zapasem" ale prędzej czy później coś siada jeżeli jest mocno pałowane :)

Sorry ale już nie mogę.

Skończ zaśmiecać forum teorią z internetu bo to każdy sobie znajdzie. Padło pytanie o informacje wynikające z praktyki. Czaszunia udzielił myślę wyczerpującej odpowiedzi tym bardziej że specjalizuje się w tej marce.

Jeszcze raz sorry ale to już kolejny wątek w którym. ...Nic nie wnosisz kolego sympatyczny.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale już nie mogę.

Skończ zaśmiecać forum teorią z internetu bo to każdy sobie znajdzie. Padło pytanie o informacje wynikające z praktyki. Czaszunia udzielił myślę wyczerpującej odpowiedzi tym bardziej że specjalizuje się w tej marce.

Jeszcze raz sorry ale to już kolejny wątek w którym. ...Nic nie wnosisz kolego sympatyczny.

 

Żebym czasem czegoś nie musiał powiedzieć zaraz na twój temat.

Miałem nie dawno RF-a 800a2 który sobie z dnia na dzień puścił dymka i przy okazji uwalił agma.

Po coś producent podaje w manualu zakres impedancji w jakiej jest wszystko ok,a to że ktoś sobie gra w ile mu pasuje to już jego odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...