Skocz do zawartości

RF T110 VS RF P315


mayday
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje dorady :)

Szykuje sie do zakupu nowego subika , i zastanawiam sie który zagra mocniej/głośniej/lepiej , czy RF T110D4 czy P3D415 ?

Oba sa mniej wiecej w tej samej cenie , P3 jest słabszy ale ma za to 15' znowu T1 ma tylko 10' ale jest mocniejszy i ogolnie to inna konstrukcja.

Jeśli chodzi o zasilanie to szykowane jest na któryś z nich około 600 W , oczywiście buda BR a auto to kombi

Przeznaczenie - Trząśc autem ile sie da

Muzyka - głównie HipHop i pochodne

 

PS Zastanawiam sie jeszcze nad T112D4 ale wydaje mi sie ze mocy bedzie przymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego odpowiednika.. Pytasz sie głosno itd.. Najwazniejsze jest to co chcesz uzyskac.. Głownie HH wiec jesli liczysz na dobre zejscie to p3 w 15calach.

t1 w 10calach to zupelnie inne granie.. Jakbys wybrał t1 w 15calach-zupełnie inna rozmowa.. Zebyc chociaz wybrał t1 w 12calach to tez inne porównanie. Widac ze korci cie kasa ale ja w tym momencie wybrałbym 15" jak ma ci nisko zagrac. Poszukaj tesz starszych modeli RF seria Hx2 lub Hc..

T1 fajnie gra ale pod twoja muze-minimum 12" i szafa gra, duuzo lepiej od p3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600W jesli bedzie to spokojnie wystarczy, wiadomo byloby wiecej byloby lepiej ale przy 600W mozesz byc spokojny ze bedzie glosno,

 

oczywiscie pod Twoje pytanie lepsze byloby 15" p3 niz 10" T1, ale jeslki byly by to głosniki o tej samej srednicy to nie ma porowania... wtedy T1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebyc chociaz wybrał t1 w 12calach to tez inne porównanie

Napisałem na końcu że zastanawiam sie nad 12' :) , może i nawet dopłaciłbym do 15' ale trzyma mnie moc wzmacniacza która wynosi około 600 W . Moze sie myle ale mysle ze pomimo to ze są to takie same glośniki (T1 mam na mysli) to jednak 10' membrane łatwiej napedzic niz 15'ową i poprostu na 10cali to te 600 W starczy a na więcej może byc przymało.

Ale może sie myle i jeśli tak nie jest i jeśli masz racje ze wystarczy mocy na 12-15 cali to jednak przymierze sie do większego

 

[ Dodano: 2009-06-24, 19:25 ]

Zamiast p3 to kolega z forum ma do sprzedania rfr i jego bym wybral.

 

No tak , ale to 1000 Watowy potwór , moje 600 W to bedzie za mało dla niego

 

[ Dodano: 2009-06-24, 19:31 ]

KolegoRzeźnik, z twojego podpisu wynika że u ciebie te T1 dostaja po około 600W może troche więcej i wynik niezły , więc chyba ja niepotrzebnie sie matrwie że mało mocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dostaja sam nie wiem ile bo nie mam certyfikatu :D

 

ale tak wedlug tego co sie orientuje to od 600W do 700W na jedna http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

nie mozna narzekac na brak basu pod jedna sztuka :D a co dopiero przy dwoch

 

a wynik ? hmmm skrzynki za male i za nisko strojone ale to spokojnie do poprawienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...