Skocz do zawartości

Stacja multimedialna do 1000zł Gofl 4 wzmacniacz Rodek 680A


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję stacji multimedialnej do 1000zł aby ją sparować ze wzmacniaczem Rodek 680A. Jedyny problem jest taki, że do mojego samochodu maksymalna długość stacji to ~16,8cm, a lepsze stacje są zbyt długie (około 18,6cm). 

Myślałem nad zakupem stacji American Legend AMC-675 ponieważ jej długość montażowa to 101 cm, lecz nie wiem czy to, że ma 2V na wyjściach RCA oraz to, że jest to praktycznie noname wychodzące spod GMS nie sprawi, że nie będzie się nadawać. Według zasady, cały zestaw jest tak dobry jak jego najsłabszy element. Jeśli ta stacja nie nadaje się do tego, to czy mógłbym prosić o jakieś inne opcje dostępne w tym przedziale cenowym ? 

Uprzedzając pytania :

-Auto : Golf 4 2000r 3 dzwiowy

-Radio tylko 2 DIN

-Najlepiej nowe, ale używane też wchodzi w grę

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci stacja multimedialna? Chcesz dzieciom bajki puszczać? Czy tylko dla tego że fajnie wygląda. Z fajnych 2-din to Alpine ale w używce zjedzą twój budżet, albo zwykłe radio 2-dinowe pokroju Alpine CDE-W296BT albo Pioneer FH-X730BT (głębokość 16,5cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigację tak? A wiesz że do większości tańszych modeli stacji multimedialnych trzeba kupować osobne moduły? A te z wbudowaną nawigacją mają ceny zazwyczaj powyżej 2000zł, w używce oczywiście. 2 sprawa to aktualne mapy. Do Pioneera AVIC-F77DAB to koszt ponad 500zł. Lepiej kup porządne radio i tablet do nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...