Skocz do zawartości

Felgi , opony - temat zbiorczy


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


oponeo.pl

 

dzięki sprawdziłem ale drogo tam strasznie dzwoniłem do firmy gdzie zawsze biorę opony i taniej mają opony min 50zł na sztuce ci z oponeo mają zawyżoną cęne i niby przecena a wychodzi drożej niz w innych sklepach normalna cena :) także zamówiłem w sklepie w sobotę mi założą na felgi i auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sprawdziłem ale drogo tam strasznie dzwoniłem do firmy gdzie zawsze biorę opony i taniej mają opony min 50zł na sztuce ci z oponeo mają zawyżoną cęne i niby przecena a wychodzi drożej niz w innych sklepach normalna cena :) także zamówiłem w sklepie w sobotę mi założą na felgi i auto.

Dziwne bo przewaznie maja taniej niz w stacjonarnych sklepach.Jaki rozmiar masz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na priv namiar na ten sklep w czewie

 

Mają 3 sklepy w czewie ja kupuje na jagielońskiej 115 sklep to Serwis-Gum w zeszła zimę do żony A3 kupiłem Yokohamy W drive w promocji 3+1gratis za bodajże 750zł 195/65/15

 

 

 

Sprawdz indeks,bo to ma tez spore znaczenie w cenie

 

wiem że indeks ma znaczenie te co sprawdzałem uniroyal miały do 190km/h  (różnica była prawie 50zł między sklepem a oponeo) ale w zimę Subaru raczej nie będę ponad 200km\h śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa opona wg prawa to nawet z Października 2013 ;)

Tylko co z tego skoro jedynie 3 lata potem opona ma gwarancje, chyba ze michelin.

Ostanie kilka kompletów i nie tylko dla siebie kupowałem na oponeo, choć kumplowi jakiś warsztat z pod domu załatwił o 3zeta mniej na oponie lecz wydaje mi się że to zrobili, by mieli klienta... W oponeo trzeba śledzić i łapać okazje a skoro teraz ma być i już to trzeba się liczyć że można przepłacić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie zerkajcie na datę!
Czasem wyprzedają opony z rocznika 2011...
O ile opona magazynowa bez dostępu światła nie traci swoich własnościowi to są też hurtownie które leżakują opony na zewnątrz.
Sprawdźcie sklep/hurtownie przez zakupem.

 

Tam mają nowe roczniki brałem u nich kilka kompletów (czasem jak mają bardzo dobrą promocję to mają roczne opony) zawsze patrzę bo opona ma przydatność tylko 5 lat ale mało ludzi na to patrzy nie tylko w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiada ktoś asterixa 3 lub 4? Lub coś co hula na takich.

 

Ostaly mi się 4 oryginalne stalowki.

 

Oczywiscie najpopularniejszy rozmiar który teraz stosują chyba

 

nawet do wózków sklepowych.

 

W sumie zapewne pasują i na astera 2 oby 5 dziurek miała.

 

Chętnie wymienie na felgi do mundka.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta dostała pierwszy raz auto w ręce i po przejechaniu kilku metrów zaorała w krawężnik bokiem rozrywając opone do drutów i rysując mojego kochanego alusa. Są to dosyć konkretne uszczerbki, czy takie coś da się jeszcze uratować? Wstawić zdjęcie dla lepszego rozeznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta dostała pierwszy raz auto w ręce i po przejechaniu kilku metrów zaorała w krawężnik bokiem rozrywając opone do drutów i rysując mojego kochanego alusa. Są to dosyć konkretne uszczerbki, czy takie coś da się jeszcze uratować? Wstawić zdjęcie dla lepszego rozeznania?

Zdjęcia bym z chęcią obejrzał. Opony raczej nie naprawisz. Alufelgi prędzej... Pytanie jak bardzo jest zmaltretowana.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta dostała pierwszy raz auto w ręce i po przejechaniu kilku metrów zaorała w krawężnik bokiem rozrywając opone do drutów i rysując mojego kochanego alusa. Są to dosyć konkretne uszczerbki, czy takie coś da się jeszcze uratować? Wstawić zdjęcie dla lepszego rozeznania?

Pokaż zdjęcie ;)

Tak jak mój poprzednik opona raczej śmietnik ... ;/ Felgę przypuszczam, że się zregeneruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/17/1892808309382c4fc675462dc4e3c8f6.jpghttp://images.tapatalk-cdn.com/15/12/17/34fdc1370587ffeb0fb55166be1a2c01.jpghttp://images.tapatalk-cdn.com/15/12/17/8abea59aa19405fef48c49e4b64707ec.jpg

 

Tak to wyglada..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, jakie polecicie opony letnie?

Rozmiar jak w temacie 215/45/17 lub 225/45/17. Felga ma 7 cali, Ori Mitsubishi od wersji Avance. Auto Galant kombi 2,5V6. Napęd na przód. cena do ok 300 pln sztuka. Tylko nowe opony. Głośność schodzi na dalszy plan. Najbardziej interesuje mnie jak najlepsze zachowanie na suchym, mokrym i ścieralność.

 

Po głowie chodzi mi by wypróbować Dębicę Presto UHP 224/45/17 94W XL, cena ok 280/ sztuka z tym że brak opinii na jej temat wstrzymuje mnie nad wydaniem ponad tysiaka dla przekonania się.

W obwodzie zostają Barumy Bravius 3 i Uniroyale RainSporty3.

 

W sezonie letnim przejeżdżam ok  25tkm/ sezon

 

co Wy na to :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...