Skocz do zawartości

Powrót do car audio, kilka dylematów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Powracam do zabawy z audio i piszę w dziale dla początkujących jako, że będę potrzebował kilku porad, ale o tym później. Swego czasu woziłem w Fiacie Uno graty jak Alpine spg17cs na wzmacniaczu, dwa Hifonicsy ia10, potem RFR3110 (za którym tęsknie), potem RFR3115, wszystko na piecu ESX sx1000. Później plany mi się zmieniły, został sam przód.

Teraz przebywam w UK, zacząłem kombinowanie z Grande Punto 3d. Radio to dehx5900bt, do wygłuszonych drzwi zawitały Morel Maximus602 które obecnie są pod radiem. Otóż pora nadeszła na bagażnik, ale w niesamowitym silniczku 1.2 posiadam alternator tylko 65A, aku jakiś z kosmosu 44a (altek i aku do zmiany). Będzie zrobiony BIG3 tylko...

Sprawa jest taka, nie do końca wiem w jaką moc się kierować, bo w chwili obecnej największym problemem dla mnie jest ocenienie realnych możliwości zasilania, a dopiero później szukania wzmacniacza i subwoofera.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc obecnie sprawa wygląda następująco. Idą do mnie przewody zasilania 50mm2 i RFR3115 którego wyrwałem za 140f w skrzyni zamkniętej niby wyliczonej pod głośnik.

Szukam nowego wzmacniacza który trzymałby go za mordę tylko powiedzcie, czy szukać wzmaka w okolicach 1kW w 4ohm, czy w 1ohm? Ewentualnie jakiego?

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie.

No to kupa, bo zaczynałem się na niego decydować :)

 

RFR właśnie przyszedł, cewka czyściutka. Wciąż pozostaje kwestia wzmacniacza, przeszukuje amazon.co.uk ponieważ stąd byłoby mi najwygodniej coś wyszarpać. Szukam czegoś nowego tylko nie wiem któremu zaufać, bo wat watowi nie równy z tego co się naczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...